PRACA - kasjer - sprzedawca

poniedziałek, 9.11.2020 14:09 922

W związku z rozwojem Sieć sklepów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca w sklepie mięsnym
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klientów
  • Praca na kasie fiskalnej;
  • Wykładanie towaru;
  • Dbanie o czystość na sklepie;
  • Sprawdzanie dat ważności.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (godziny pracy: 6:00-14:00 / 10.00-18.00);
  • Dyspozycyjność do pracy w sobotę w godz. 6.00-14.00 (2,3 w miesiącu)
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.\

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały etat lub 1/2 etatu)
  • Dobre wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres smolapiotr@interia.pl lub kontakt

pod  numerem telefonu 532 00 19 19