PRACA - inżynier produkcji

poniedziałek, 8.10.2018 10:44 634

INŻYNIER PRODUKCJI

Miejsce pracy: Dzierżoniów

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.
Przyszłość jest teraz.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechaniczne lub elektromechaniczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość operacji mechanicznej obróbki metali oraz technologii spawania;
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej;
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Dobra znajomość pakietu Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

ZADANIA NA STANOWISKU

  • Bieżące wspieranie operatorów w realizacji planów produkcyjnych i rozwiązywaniu problemów technologicznych;
  • Inicjowanie przedsięwzięć i samodzielna realizacja projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych;
  • Koordynacja i wspieranie zespołów projektowych, ustalanie priorytetów zadań, egzekwowanie ich wykonania;
  • Dążenie do ciągłej poprawy jakości i produktywności z wykorzystaniem metody Lean Manufacturing;
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w zakresie poszczególnych faz dla nowych i modernizowanych wyrobów;
  • Kontrolowanie i przestrzeganie dyscypliny technologicznej na oddziałach produkcyjnych;
  • Proponowanie zmian organizacyjnych i materiałowych, prowadzących do obniżki kosztów standardowych i ciągłe usprawnianie procesów technologicznych,

OFERUJEMY

  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów)
  • 100% terminowość wypłaty wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Magdalena.Legierzynska@nVent.com lub Anna.Cienka@nVent.com , za pomocą formularza lub pozostawienie na recepcji:
 NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów