komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 14 czerwca 2021

Bazylego, Elwiry

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń – najlepsze wyjście z podbramkowej sytuacji

piątek, 26.6.2020 10:58 , odsłony: 380
kategorie artykułu:

Epidemia koronawirusa sprawiła, że błyskawiczny dostęp do taniej pożyczki stał się jeszcze bardziej potrzebny niż do tej pory. Zamknięcie licznych gałęzi gospodarki przyczyniło się do wielu zwolnień, postojów oraz redukcji wynagrodzeń. Jak przetrwać ten trudny okres z pomocą wiarygodnego pożyczkodawcy?

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń a tarcza antykryzysowa

Zaproponowane przez Sejm zapisy, określane zbiorczo jako tarcza antykryzysowa, nie ominęły sektora pożyczek pozabankowych. Opublikowane w Dzienniku Ustaw akty prawne zmieniły wysokość maksymalnego oprocentowania, jakie można było nałożyć na pożyczkę.

Idea, stojąca za nowymi przepisami, była bardzo klarowna – obniżenie maksymalnej wysokości odsetek miało przeciwdziałać ryzyku wpadnięcia w spiralę długów. Zapisy te niosły jednak ze sobą pewne ryzyko. Stosowane do tej pory cenniki, obejmujące odsetki czy koszty udzielenia pożyczki, stanowiły kompromis pomiędzy akceptowalną dla Klienta ceną a gwarancją stabilności finansowej udzielającej jej firmy.

Ochrona konsumenta czy niedźwiedzia przysługa?

Analitycy z sektora pożyczek pozabankowych szacują, że przepisy które miały chronić interesy Klientów, mogą błyskawicznie uderzyć w nich rykoszetem. Ograniczenie kosztów może bowiem sprawić, że część przedsiębiorstw nie będzie w stanie zagwarantować sobie niezbędnej płynności finansowej i zostanie zmuszonych do zakończenia działalności.

Recesja nie ominie również tych firm, które zdołają dopasować swój produkt do wymogów nowych zapisów. Efektem owej zmiany może być znaczne zaostrzenie kryteriów pożyczkowych, przez co znaczna część Polaków zostanie pozbawiona możliwości uzyskania szybkiej pożyczki.

TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na RatyTaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty

Jedynymi przedsiębiorstwami finansowymi, które przejdą przez spowodowany pandemią kryzys suchą stopą, będą największe banki. Przedsiębiorstwa te nie słyną jednak z prostych procedur i szybkich decyzji. Obecna sytuacja może sprawić, że Polacy utracą dostęp do wielu pozabankowych źródeł dodatkowej gotówki. 

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń od TAKTO Finanse

Części firm pożyczkowych udało się całkowicie przemodelować swoje produkty finansowe i opracować całkiem nową ofertę, dostosowaną do obowiązujących realiów prawnych. Jednym z takich przedsiębiorstw jest firma TAKTO Finanse, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek długoterminowych.

Najnowszy produkt TAKTO Finanse to pożyczka o maksymalnej wysokości 6000 zł, które można podzielić nawet na 40 niskich miesięcznych rat. Tak skonstruowana umowa nie tylko pomoże przetrwać kryzysową sytuację – jest również gwarantem niskiego obciążenia domowego budżetu.

Rozwiązanie na każdą kieszeń

Opracowana przez firmę TAKTO pożyczka na dowód bez zaświadczeń to doskonały wybór dla osób, które zostały objęte tymczasową redukcją wynagrodzeń. Aby ubiegać się o pożyczkę od TAKTO Finanse, wystarczy posiadać udokumentowany dochód w wysokości 500 zł miesięcznie. Już dziś wypełnij wniosek internetowy i przekonaj się, że tania pożyczka jest możliwa również w czasach globalnego kryzysu.

 

Odwiedź naszą stronę TaktoFinanse.pl i przekonaj się, że ekspresowa pożyczka pozabankowa jest udzielana szybko i na prostych zasadach.

Pożyczka do 6 000 zł na 40 miesięcy.

 

 

Źródło: TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty

 
poniedziałek, 7.6.2021 08:23
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie