Pomóżmy wrócić do zdrowia panu Marcinowi, który uległ wypadkowi w Kamieńcu Ząbkowickim

piątek, 29.3.2024 09:55 3708 1

Bliscy mężczyzny, który 15 lutego uległ niezwykle groźnemu wypadkowi i otarł się o śmierć, proszą  o pomoc każdego z nas -  niezbędna rehabilitacja jest bardzo kosztowna!

 

POMÓC MOŻNA ZA POŚREDNICTWEM STRONY https://pomagam.pl/3cbcnn 

Jeszcze do niedawna Marcin mógł cieszyć się szczęśliwym życiem. Wtedy zdarzył się tragiczny wypadek, który odebrał mu dotychczasowe życie…

Dokładnie 15 lutego 2024 roku, Marcin uległ nieszczęśliwemu wypadkowi w pracy. Podczas prac wykonywanych jako magazynier z około 3,5 metrów spadła na niego  paleta z towarem o wadze około 800 kg . Śmierć zajrzała mu prosto w oczy! Na szczęście na miejsce szybko dotarł zespół medyczny, który wprowadził Marcina w stan śpiączki farmakologicznej i przetransportował go lotniczym transportem do szpitala. To był wyścig z czasem o jego życie – nie było chwili do stracenia! 

Marcin podczas wypadku doznał licznych obrażeń, takich jak : złamanie miednicy, otwarte złamanie obu kończyn dolnych, złamanie żeber, złamanie nosa i kości zatokowych. 

Podczas kiedy lekarze zrobili operacje na te obrażenia okazało się, że Marcin ma również poważny rozlany uraz aksonalny mózgu.

Dzisiaj Marcin potrzebuje najlepszej i najszybszej  neurorehabilitacji, która pomoże wrócić mu do pełnej świadomości!

Niestety takie rehabilitacje są bardzo kosztowne. Prosimy o wsparcie i pomoc.

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

mm piątek, 29.03.2024 10:12
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.