Pomóżmy Hani wygrać z rakiem!

piątek, 21.1.2022 18:38 4390 0

4-letnia Hania, mieszkanka gminy Stoszowice właśnie toczy niewyobrażalną walkę z podstępną chorobą. W ciągu kilku miesięcy  wizyt lekarskich, mnóstwa badań i w końcu ostatecznej diagnozy  świat jej i jej rodziców wywrócił się do góry nogami. Możemy pomóc małej Hani i rodzinie w tej walce w najbardziej prozaicznej kwestii - finansowej. Każda złotówka przekazana na rzecz leczenia, rehabilitacji, czy kosztów dojazdu pomoże w walce z rakiem.

 Choroba Hani zaatakowała znienacka. Kiedy dziewczynka skakała na trampolinie, nagle zaczęła ją boleć nóżka. Ból nie mijał, a kolejne wizyty u lekarzy różnych specjalności i kolejne badania nie przynosiły żadnej diagnozy. Po kilku miesiącach Hanię zaczęła  boleć także twarz. 

- Po wykonaniu rezonansu stawu skokowego, który wykazał zmiany nowotworowe, wykonano biopsje z nóżki. Następnie wykonano rezonans głowy i twarzoczaszki, w którym wyszły dwa guzy za prawym oczkiem, które napierały na gałkę oczną. Zostałyśmy przekierowani do Przylądka Nadziei we Wrocławiu. Hania miała przeprowadzone wszystkie możliwe badania tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, badanie PET, pobranie szpiku. Hania ma zmiany nowotworowe w nodze, twarzoczaszce, na kręgosłupie i w szpiku. Rozpoznanie na podstawie biopsji to nowotwór złośliwy kości mięsak erwinga. W Przylądku Nadziei Hania miała podane 3 chemie, z czego jedną ratującą życie jako pierwszą podaną bez diagnozy - czytamy na stronie zrzutka.pl

 - W dniu, kiedy dostaliśmy rozpoznanie choroby Hani, serce rozrywa się na milion kawałków. Dziś wiem, że będziemy walczyć do końca świata, aby Hania była zdrowa i miała szczęśliwe dzieciństwo. Każdego, kto chciałby pomóc, proszę o wsparcie w formie 1% z napisaniem imienia i nazwiska Hanna Buła, wtedy pieniążki trafią na jej indywidualne konto. Można również dokonywać darowizn na wskazane konto, w tytule należy podać Hanna Buła, a nazwę odbiorcy podać Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Dziękuję wszystkim za wsparcie! Będziemy walczyć - mówi mama Hani. 

Walkę Hani z nowotworem można wspomóc przekazując jej 1%, lub dokonując wpłaty za pośrednictwem portalu zrzutka.pl => https://zrzutka.pl/e9ef4h

 

 

Koniecznie zajrzyjcie także na grupę Facebookową Pomagamy Hani wrócić do zdrówka <3 Licytacje , gdzie trwają licytacje na rzecz dziewczynki. 

A już 29 stycznia zapraszamy do Centrum Organizacji Pozarządowych (byłe gimnazjum) w Ząbkowicach Śląskich na wspaniały Bal Przebierańców dla dzieci, podczas którego także będzie prowadzona zbiórka dla Hani.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)