komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 22 lutego 2019

Marty, Malgorzaty

Policjanci szukali sprawcy uszkodzenia samochodu a uratowali mężczyznę

wtorek, 19.6.2018 14:32 , komentarze: 5 , odsłony: 4303
kategorie artykułu:

Policjanci w Sulisławicach w gminie Ząbkowice Śląskie szukali sprawcy uszkodzenia samochodu. Podczas podjętych czynności znaleźli starszego mężczyznę, z którym nie można było nawiązać kontaktu.

fot. ilustracyjne, źródło: policja

 

Ząbkowiccy policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu opla w miejscowości Sulisławice. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że właściciel samochodu po odebraniu go z naprawy stwierdził, że prawe nadkole jest wgniecione i widoczne są ślady niebieskiego lakieru.

- Z przekazanych informacji wynikało, że na końcu ulicy mieszka mężczyzna, który posiada  niebieski samochód marki Peugeot. Policjanci postanowili sprawdzić tę informację i weszli na posesję. W garażu znajdował się wspomniany samochód koloru niebieskiego i posiadał uszkodzone lewe nadkole i zderzak. Pomimo pukania do drzwi domu na posesji, nikt nie otwierał.  Drzwi nie były jednak zamknięte. Po wejściu do domu, funkcjonariusze zastali tam siedzącego na krześle 84-letniego mężczyznę. Policjanci nie mogli nawiązać z nim kontaktu i stwierdzili, że ma on niedowład prawej strony ciała. Natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, którego ratownicy stwierdzili udar mózgu i przetransportowali mężczyznę do szpitala - informuje oficer prasowy KPP w Ząbkowicach Śląskich. 

Jak dowiedzieli się policjanci, starszy mężczyzna mieszkał samotnie, dlatego powiadomili telefonicznie najbliższą rodzinę. Gdyby nie dociekliwość funkcjonariuszy, mężczyzna mógłby w takim stanie spędzić nawet kilka dni.

 

 

Wasze komentarze

Kto uszkodził samochód?
wtorek, 19.06.2018 21:31 autor:
84 letni pan
wtorek, 19.06.2018 23:16 autor:
Dokładnie tak jak mówisz...
wtorek, 19.06.2018 15:41 autor:
No i brawo policja!!!
wtorek, 19.06.2018 15:42 autor:

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork