komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 21 września 2018

Jonasza, Mateusza

Policjanci szukali sprawcy uszkodzenia samochodu a uratowali mężczyznę

wtorek, 19.6.2018 14:32 , komentarze: 5 , odsłony: 4089
kategorie artykułu:

Policjanci w Sulisławicach w gminie Ząbkowice Śląskie szukali sprawcy uszkodzenia samochodu. Podczas podjętych czynności znaleźli starszego mężczyznę, z którym nie można było nawiązać kontaktu.

fot. ilustracyjne, źródło: policja

 

Ząbkowiccy policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu opla w miejscowości Sulisławice. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że właściciel samochodu po odebraniu go z naprawy stwierdził, że prawe nadkole jest wgniecione i widoczne są ślady niebieskiego lakieru.

- Z przekazanych informacji wynikało, że na końcu ulicy mieszka mężczyzna, który posiada  niebieski samochód marki Peugeot. Policjanci postanowili sprawdzić tę informację i weszli na posesję. W garażu znajdował się wspomniany samochód koloru niebieskiego i posiadał uszkodzone lewe nadkole i zderzak. Pomimo pukania do drzwi domu na posesji, nikt nie otwierał.  Drzwi nie były jednak zamknięte. Po wejściu do domu, funkcjonariusze zastali tam siedzącego na krześle 84-letniego mężczyznę. Policjanci nie mogli nawiązać z nim kontaktu i stwierdzili, że ma on niedowład prawej strony ciała. Natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, którego ratownicy stwierdzili udar mózgu i przetransportowali mężczyznę do szpitala - informuje oficer prasowy KPP w Ząbkowicach Śląskich. 

Jak dowiedzieli się policjanci, starszy mężczyzna mieszkał samotnie, dlatego powiadomili telefonicznie najbliższą rodzinę. Gdyby nie dociekliwość funkcjonariuszy, mężczyzna mógłby w takim stanie spędzić nawet kilka dni.

 

 

Wasze komentarze

Kto uszkodził samochód?
wtorek, 19.06.2018 21:31 autor:
84 letni pan
wtorek, 19.06.2018 23:16 autor:
Dokładnie tak jak mówisz...
wtorek, 19.06.2018 15:41 autor:
No i brawo policja!!!
wtorek, 19.06.2018 15:42 autor:
dzisiaj, 11 godz temu
poniedziałek, 17.9.2018 12:26
7
Szkoła Językowa
Szkoła Językowa
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Systemy kominowe
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Salon Drzwi i Podłóg
Salon Drzwi i Podłóg
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork