komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 5 marca 2021

Adriana, Fryderyka

Podziękowania SP ZOZ Pomoc Doraźna dla darczyńców

piątek, 8.1.2021 14:03 , komentarze: 1 , odsłony: 812
kategorie artykułu:

Szanowni Państwo , Drodzy Darczyńcy!

Kilka dni temu zakończył się 2020 rok, rok w którym wydarzyło się dużo trudnych i niespotykanych dotąd zdarzeń. Był to rok pełen lęku, niepokoju i strachu o zdrowie, o życie swoich bliskich i każdego pacjenta. Pracownicy SPZOZ Pomoc Doraźna, w tym trudnym czasie pandemii, robili i nadal robią wszystko aby każdy czuł się bezpieczne. Nie byłoby tego bezpieczeństwa gdyby nie bezpieczeństwo ich samych. Dlatego tak ważna i bezcenna była pomoc wszystkich darczyńców , dzięki którym mogliśmy zakupić więcej kombinezonów i innych środków ochrony osobistej oraz sprzęt i płyny do dezynfekcji. Dziękowałam już naszym Darczyńcom, ale robię to ponownie, bo nadal wielu osobom i firmom oraz samorządom lokalnym zawdzięczamy poczucie wsparcia i bezpieczeństwa.

Dziękujemy firmom i zakładom tj Multiagencja CONDITOR,Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A, GF EXPERT ,Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bardo.

Dziękujemy osobom indywidualnym Pani Weronice Dziekańskiej – Lech,Pani Alicji Horszta, Pani Dorocie Hirkowskiej,Pani Anecie Talarczyk-Dudzik,Pani Aleksandrze Barycza, Panu Janowi Bajtek z Ciepłowód,Pani Elżbiecie B.Jank,Pani Krystynie Łazarewicz,Pani Katarzynie Silarskiej,Panu Zdzisławowi Organiściak ,Panu Sławomirowi Korman, Pani Annie J.Kaczmarek, Panu Janowi B.Grudzień, Panu Krzysztofowi M.Szczypiński, Pani Annie Skirbiszewskiej.

Ogromnym wsparciem jest również pomoc od naszych powiatowych samorządów lokalnych.

Dziękujemy Burmistrzowi Ząbkowic Śl. Panu Marcinowi Orzeszek za przekazanie nam kombinezonów ochronnych, Burmistrz Złotego Stoku Pani Grażynie Orczyk za pakiety ochrony indywidualnej, Burmistrzowi Ziębic Panu Mariuszowi Szpilarewicz za pomoc finansową w zakupie ozonatora oraz 4 dezynfektorów bezdotykowych. Dziękujemy Staroście Powiatu Ząbkowickiego Panu Romanowi Festerowi za przekazane nam kombinezony ochronne i wsparcie w czasie trwania pandemii. Dziękujemy wszystkim ludziom o wielkim sercu, których nie wymieniłam, a dzięki którym jesteśmy bezpieczni i możemy dbać o zdrowie życie innych.

Na nowy rok życzę zdrowia dla wszystkich i oby to co złe zostało już za nami.

Z wyrazami szacunku w imieniu pracowników SPZOZ Pomoc Doraźna oraz własnym

Beata Gil

 

Wasze komentarze

czwartek, 4.3.2021 12:06
poniedziałek, 1.3.2021 15:39
czwartek, 25.2.2021 14:53
środa, 24.2.2021 08:53
wtorek, 23.2.2021 08:38
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec