Pierwszy tydzień wakacji na basenie miejskim w Ziębicach

poniedziałek, 9.7.2018 14:01 3094 5

Z uwagi na padające deszcze animacje sportowe na basenie miejskim odbyły się w poniedziałek i piątek. W poniedziałek były to tylko zajęcia na lądzie, gdyż temperatura wody nie zachęcała do pływania. W konkursie Darta - rzut rzutkami do celu - wzięło udział 9 chłopców. Pierwsze miejsce w tych zawodach zajął Gracjan Słąba – 560 pkt., drugi był Kevin Zalewski-430 pkt., trzeci Kamil Pintal-400pkt. W konkursie rzutów osobistych do kosza zwyciężył Kamil Pintal, drugi był Dawid Ogórek, trzecie miejsce przypadło Marcinowi Szydłowskiemu. W turnieju piłki nożnej palażowej zwycięzcą została para: Szymon Myślak i Kamil Pintal. W konkurencji zręcznościowej - rzut woreczkami do planszy - pierwsze miejsce zajął Dawid Ogórek-210pkt., drugi był Marcin Szydłowski- 170pkt., trzecie miejsce zajął Dominik Szkrabko. W piątek oprócz konkursów na lądzie odbyły się zawody w wodzie.W kategorii,,śmiesznych skoków” zwyciężył Szymon Myślak, drugi był Igor Ratkiewicz, trzecie miejsce zajął Dawid Ogórek. W pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m pierwsze miejsce zajął Adam Sowa, drugie Damian Stawasz, trzecie Szymon Myślak. W konkurencji wpłynięcia do koła z pod wody bezkonkurencyjny okazał się Szymon Myślak. Najdalej pod wodą przepłynął Dawid Ogórek, drugi był Adam Sowa, trzecie miejsce zajął Szymon Myślak.
Wszyscy uczestnicy zawodów sportowych na basenie otrzymali słodkie nagrody zakupione przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.

źródło: GCEiS w Ziębicach