Park w Grodziszczu nadal pięknieje. Jest już altana, kładki i ławeczki

wtorek, 14.6.2022 10:40 2932 0

W rewitalizowanym parku w Grodziszczu zamontowano altanę, kładki i huśtawki,  które czynią ten teren doskonałym miejsce rekreacji dla całych rodzin. Po remoncie wieży widokowej i pawilonu oraz budowie ścieżek spacerowych to kolejny etap przywracania blasku parkowi. 

W Grodziszczu zakończyła się budowa i montaż kładek oraz infrastruktury rekreacyjnej.  Wykonawcą prac był lokalny rzemieślnik Dawid Peterman. 

 -  Na wyspie można przysiąść pod altanką, skąd najlepiej podziwia się otaczającą naturę. W ramach niespodzianki zamontowaliśmy 2 huśtawki, które podejrzewam, że będą szczególne popularne podczas plenerowych sesji zdjęciowych. Testy przeszły pozytywnie, więc nic, tylko korzystać. Oprócz tego zamontowaliśmy również pergole, które wkrótce zostaną obsadzone pnącymi powojnikami.Niech nowa infrastruktura służy jak najdłużej, zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Dziękuję sołtysowi Piotrowi Sawickiemu za zorganizowanie akcji porządkowania i utrzymania zieleni, a także regularne dbanie o stan parku - mówi wójt gminy Stoszowice, Paweł Gancarz.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)