Otworzył się nowy Zakład Pogrzebowy REQUIEM w Ząbkowicach Śląskich

czwartek, 29.2.2024 08:19 2996

W lutym bieżącego roku przy ulicy Proletariatczyków 10 w Ząbkowicach Śląskich otworzył się nowy zakład pogrzebowy o nazwie REQUIEM. Jest to kolejne przedsięwzięcie w ramach działalności firmy REQUIEM, która działa na rynku pogrzebowym od 2007 roku i świadczy usługi na terenie całego kraju.

Firma REQUIEM od lat cieszy się uznaniem klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie w trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby. Posiadając biura również w Kamieńcu Ząbkowickim, Szczytnej, Dusznikach-Zdroju oraz teraz w Ząbkowicach Śląskich, firma zapewnia łatwy dostęp do swoich usług klientom z różnych regionów.

 - Oferta naszego zakładu obejmuje zakres produktów i usług, takich jak grobowce pojedyncze i podwójne, trumny, urny, tabliczki, krzyże, kremacje, ekshumacje, wieńce i wiązanki kwiatów, pomniki, renowacje nagrobków, oraz wszelkie formalności związane z pochówkiem – wylicza pani Dominika, właścicielka REQUIEM.

Podajemy godziny pracy biura w Ząbkowicach Śląskich:  

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 15:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Dodatkowo, firma zapewnia dostępność telefoniczną przez całą dobę pod numerami: 661 869 243 , 669 509 782

Nowy zakład pogrzebowy REQUIEM w Ząbkowicach Śląskich kontynuuje tradycję solidności, profesjonalizmu i empatycznego podejścia do klientów, które stały się znakiem rozpoznawczym firmy na przestrzeni lat. Dzięki lokalizacji w sercu miasta oraz szerokiemu wachlarzowi usług, jest gotowy sprostać wszelkim potrzebom klientów w trudnych chwilach żałoby i pożegnania z bliskimi.

WIĘCEJ O FIRMIE - TUTAJ