komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 2 marca 2021

Heleny, Halszki

OtwieraMY się! Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na seans i STAND UP

wtorek, 9.2.2021 09:58 , komentarze: 0 , odsłony: 738
kategorie artykułu:

Z radością informujemy, że już w niedzielę – 14 lutego, w kinie ZCKiT odbędzie się walentynkowy seans filmowy „Miłość aż po ślub” (17:00) 

Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona  

Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż. Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość rozrywkowo i beztrosko korzysta z własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym "brzydkim kaczątkiem". Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście wrednej krowie i mężczyźnie, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć… ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże… 

 

 

 

Przypominamy, że 23 lutego, w Sali widowiskowej Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się występ STAND UP: Katarzyny Piaseckiej pt. Karma Wraca. 

Wstęp – 35 zł. Ilość miejsc ograniczona. 

Katarzyna Piasecka w najnowszym programie stand-up comedy "KARMA WRACA". Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wszystko w niezmiennie charyzmatycznej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie.

support: Janusz Pietruszka

 wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z zachowaniem obowiązujących norm sanitarnych.

 

 

 

 

Wasze komentarze

ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec