komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 15 maja 2021

Zofii, Nadziei

Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Pijany 29-latek, twierdził, że nie on kierował

czwartek, 15.4.2021 11:06 , komentarze: 2 , odsłony: 4548
kategorie artykułu:

Na trasie Bardo - Opolnica samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Przybyła na miejsce policja zastała przy pojeździe pijanego 29-latka, który twierdził, że nie kierował tym autem. Funkcjonariusz nie dał się oszukać. 

14 kwietnia dzielnicowy pełnił służbę obchodową w miejscowości Bardo. Około godziny 14:30 otrzymał zgłoszenie od świadka, który widział, jak pewien mężczyzna, kierujący samochodem osobowym, nie zapanował nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

- Policjant niezwłocznie udał się w to miejsce, gdzie zastał 29-latka będącego przy samochodzie, który twierdził, że był jedynie pasażerem pojazdu. Policjant nie dał się nabrać. Poczuł od mężczyzny wyraźną woń alkoholu. Przebadał go na alko-sensorze z wynikiem ponad 1,6 promila alkoholu w wydychanym w powietrzu. Sprawca był wyraźnie nietrzeźwy - informuje st.asp. Katarzyna Mazurek, oficer prasowy KPP w Ząbkowicach Śl.

Dzielnicowi podczas pełnienia służby obchodowej podejmują szereg czynności mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom.

- Działania podjęte przez dzielnicowego z miejscowości Bardo, jak również szybka reakcja zgłaszającego na zdarzenie drogowe z pewnością przyczyniły się do uniknięcia tragedii. W tym przypadku kierujący jechał sam, jednak był zagrożeniem dla innych uczestników drogi jak również dla samego siebie. Ponownie apelujemy o nie wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu. Nawet niewielka dawka alkoholu sprawia ze spojrzenie człowieka jest zaburzone, a reakcje znacznie wolniejsze. Piłeś - nie jedź - apeluje st. asp. Mazurek. 

 

Wasze komentarze

Kasia dobrze mówi piłeś nie jedź
czwartek, 15.04.2021 11:36 autor:
... nie piłeś - wypij...
czwartek, 15.04.2021 21:16 autor: An
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie