Bardo: Pomoc dla osób starszych i chorych

czwartek, 19.3.2020 10:05 732 1

W związku z podjęciem działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa oraz dbając o bezpieczeństwo i dobro osób starszych i chorych z terenu Gminy Bardo informujemy, że Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy z sołtysami monitoruje sytuację takich osób, którym należy udzielić pomocy chociażby w zrobieniu zakupów.

Apelujemy o informację na temat Państwa sąsiadów, rodziny oraz osób samotnych, którzy takiej pomocy jeszcze nie uzyskali, a w Państwa opinii powinni.

Czekamy na Państwa telefony pod numerem: Ośrodek Pomocy Społecznej tel. 74 8 171 708.

W Bardzie organizujemy pomoc dla najbardziej potrzebujących. Ze względu na wydarzenia jakie obecne doświadczamy związane z pojawieniem się koronawirusa w Polsce, staramy się dotrzeć do każdej osoby, by nie pozostawała bez opieki. Dzięki zaangażowaniu i pracy pracowników OPS w Bardzie, Caritasu,sołtysów, a także ludzi o ogromnym sercu donoszone są zakupy oraz załatwiane najpotrzebniejsze sprawy m.in. wykupywanie recept. Jeśli uważacie Państwo, że obok Was jest osoba, której należy pomóc zgłoście to do OPS w Bardzie. Natychmiast zareagujemy! - przekonuje gmina Bardo. 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:
leszek
czwartek, 01.01.1970 01:00
A tam nie ma nikogo młodszego? chyba pani dyrektor jest w grupie ryzyka?
leszek czwartek, 19.03.2020 18:31
A tam nie ma nikogo młodszego? chyba pani dyrektor jest w grupie ryzyka?