Bardzkie Cudeńka w 2018 roku!

czwartek, 17.5.2018 09:33 1976 1

Kolejny rok i kolejne powitania przez burmistrza Barda Krzysztofa Żegańskiego najmłodszych mieszkańców gminy Bardo w progach Urzędu Miasta i Gminy w Bardzie.

Od 2017 roku raz na kwartał najmłodsi ze swoją najbliższą rodziną i opiekunami są witani przez burmistrza specjalnym pakietem powitalnym, w skład którego wchodzą specjalnie zaprojektowane ubranka dla niemowlaków – body z napisem “Bardzkie Cudeńko” oraz czapeczka “I love Bardo”, do tego dyplomy i artykuły higieniczne!

Od stycznia do kwietnia 2018 roku  na świat przyszło piętnaścioro dzieci, pięć dziewczynek i dziesięciu chłopców. Było nam niezmiernie miło gościć większość maluchów z rodzicami i najbliższą rodziną. Odwiedzili nas:

Nikoś Furtan, Antoś Koniuszy, Raduś Łacina, Filipek Łopuszański, Natan Pachura, Jadzia Pogoda, Nadia Strycharczuk i Szymuś Tomaszewski, a nowymi mieszkańcami Gminy Bardo są też: Dominik Dolatowski, Olivier Grzesik, Kubuś Minor, Patryk Ostaszewski, Maja Skorża, Lenka Tomaszewska i Matylda Żelazny!

Wszystkie dzieci były pogodne, a rodzice mogą być dumni ze swoich małych pociech. Życzymy, by wszyscy, jak dorosną, stali się szczęśliwymi mieszkańcami gminy Bardo.

Teraz czekamy na zdjęcia najmłodszych w ubrankach ‘Bardzie Cudeńko’, rodzicom dziękujemy za przybycie i życzymy dużo zdrowia i miłości w powiększonych rodzinach!

 

UMiG Bardo

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:
Niemowlak
czwartek, 01.01.1970 01:00
Nareszcie impreza bez " ksindza ".
Niemowlak czwartek, 17.05.2018 09:45
Nareszcie impreza bez " ksindza ".