komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 26 kwietnia 2019

Marzeny, Klaudiusza

Nowe Znaczki Turystyczne - Brama Paczkowska i Orzeł Piastowski

czwartek, 11.4.2019 11:32 , komentarze: 2 , odsłony: 487
kategorie artykułu:

Popularne w Polsce i Czechach, ale także wielu innych krajach Znaczki Turystyczne wydały w kwietniu nowe krążki, m.in. z wizerunkiem atrakcji turystycznych Ziębic. Przedstawiają one Bramę Paczkowską i Orła Piastowskiego. Już kilka lat temu pojawił się znaczek Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach.

Mamy nadzieję, że nowe znaczki będą pretekstem do ponownej wizyty w Ziębicach i pomysłem na kolejną wycieczkę znaczkowym szlakiem. Zapraszamy do zwiedzania zaproponowanych miejsc i jak zwykle oczekujemy na Wasze relacje z wycieczek. Informujemy również, że znaczki, które właśnie przedstawiamy, są w sprzedaży od 3 kwietnia - mówią przedstawiciele Znaczków Turystycznych. 

 

To okrągły, drewniany krążek o średnicy 60 mm i grubości 8-10 mm, posiada metalowe oczko do zawieszenia. Awers i rewers przeważnie jest taki sam. Znaczek Turystyczny jest pamiątką z naturalnego materiału - drewna, bez użycia barwników, farb, lakierów, jest w 100 % ekologiczny. Znaczek Turystyczny przedstawia miejsce, do którego dotarł turysta. Jest pamiątką i potwierdzeniem pobytu. W żadnym innym miejscu nie można kupić takiego znaczka. Kolejne numery znaczków przedstawiają grzbiety gór, schroniska turystyczne, biegi rzek, oznaczają miasta, zamki, miejsca historyczne, pamiątki przyrodnicze, zabytki techniki, jaskinie, ogrody zoologiczne i inne miejsca, do których dociera ciekawy turysta. Jest on turystyczną zachętą do zwiedzania tych miejsc a zarazem wyjątkową pamiątką. Zbieranie znaczków jest impulsem do wzięcia udziału w grze kolekcjonerskiej. Cały system jest nieustannie rozszerzany.

 

Wasze komentarze

A kiedy ,,kaczka+" ?
poniedziałek, 15.04.2019 18:48 autor: Rysio z klanu

piątek, 19.4.2019 14:58
3
piątek, 19.4.2019 11:48
poniedziałek, 15.4.2019 10:22
1
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE