Nowe możliwości rozwoju dla przedsiębiorców gminy Ząbkowice Śląskie na rynkach europejskich

czwartek, 21.1.2016 08:14 890 1

Gmina Ząbkowice Śląskie przykłada ogromną wagę do wszelkich inicjatyw rozwoju przedsiębiorczości. Dążymy nie tylko do wzmocnienia otoczenia instytucjonalnego biznesu, lecz przede wszystkim do rozwoju współpracy oraz powiązań kooperacyjnych pomiędzy przedsiębiorstwami o zasięgu lokalnym, regionalnym, jaki i międzynarodowym. Dlatego zachęcamy przedsiębiorców z gminy Ząbkowice Śląskie do przedstawienia swojej branży, oferty, wytwarzanych produktów itp. poprzez wypełnienie specjalnej ankiety. Profile Państwa działalności zostaną przekazane i zaprezentowane wśród przedsiębiorców miast partnerskich: w Niemczech, Czechach oraz Francji, co mamy nadzieję przyniesie wymierne efekty rozwoju firm z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie.

- Z jednej strony mamy ugruntowaną wieloletnią już współpracę np. z Uchte, Wiesloch czy Cervenym Kostelcem a z drugiej strony – pojawiło się młode partnerstwo z francuskim - podparyskim miastem Fontenay aux Roses. Budujemy relacje, więzi społeczno-kulturalne między mieszkańcami naszych miast ale również istotnym celem jest budowanie więzi i współpracy gospodarczej naszych firm. Chcę aby każde nasze partnerstwo przyniosło obu stronom zakładane efekty biznesowe. Wieżę, że takie relacje w większym stopniu nawiążą się zwłaszcza, że nasi przedsiębiorcy wytwarzają produkty i usługi najwyższej jakości i mogą zaoferować naszym zagranicznym partnerom ciekawe rozwiązania oraz unikalne korzyści – powiedział burmistrz Marcin Orzeszek

Wypełnioną ankietę prosimy o wysłanie na adres e-mail: ewelina.bednarek-gajewska@zabkowiceslaskie.pl lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie, lub dostarczenie do urzędu – Biuro Interesanta (parter).

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z Eweliną Bednarek-Gajewską – tel. 74 81 65 346.

 

Ankieta

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Przedsiębiorca piątek, 22.01.2016 20:28
Ten nieudacznik burmistrz i jego radni klakierzy przykładają ogromną wagę...