komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 20 czerwca 2021

Diny, Bogny

Notoryczny złodziej recydywista okradał sklepy i stacje benzynowe

wtorek, 8.6.2021 13:50 , komentarze: 3 , odsłony: 2316
kategorie artykułu:

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o 15 kradzieży sklepowych. Łupem sprawcy padał przede wszystkim alkohol, ale również czekoladki, perfumy, papierosy, a nawet płyn do chłodnic. Okazało się, że sprawca był już wielokrotnie zatrzymywany i karany za kradzieże w sklepach na terenie powiatu ząbkowickiego. 

fot. ilustracyjne

 

Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże na terenie ząbkowickich sklepów spożywczych, alkoholowych, jak również stacji paliw.

- Jak ustalili policjanci podejrzany od 17 kwietnia do 2 czerwca br. dokonał 15 kradzieży. Wykorzystując nieuwagę personelu naraził właścicieli kilku sklepów na łączne straty w mieniu o wartości ponad 2,2 tysiąca złotych. Łupem sprawcy padło przede wszystkim piwo i czekoladki. Mężczyzna dokonał kradzieży 82 piw różnego rodzaju oraz 34 sztuk bombonierek i czekolad. Nie pogardził również markowymi wodami toaletowymi, a nawet płynem do chłodnic. Swój złodziejski proceder zakończył kradzieżą puszki z zawartością pieniędzy Towarzystwa Pomocy Dzieciom - informuje st. asp. Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji. 

Funkcjonariusze potwierdzili, że mieszkaniec powiatu ząbkowickiego był wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże w sklepach. Mężczyzna przyznał się do postawionych mu zarzutów, a ponieważ działał w warunkach recydywy teraz musi się liczyć z surowszą karą. Za przestępstwo kradzieży w warunkach recydywy można trafić do zakładu karnego nawet na ponad 7 lat.

 

 

 

Wasze komentarze

Włamać się do sklepu aby ukraść papierosy
czwartek, 10.06.2021 07:33 autor: Arcymag
Niezły agent, odpowie za głupotę, teraz w kajdankach robi meee
czwartek, 10.06.2021 07:41 autor: Arcymag
czwartek, 17.6.2021 17:56
2
piątek, 11.6.2021 11:03
6
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec