komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 18 czerwca 2021

Marka, Elzbiety

Notoryczny złodziej recydywista okradał sklepy i stacje benzynowe

wtorek, 8.6.2021 13:50 , komentarze: 3 , odsłony: 2282
kategorie artykułu:

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o 15 kradzieży sklepowych. Łupem sprawcy padał przede wszystkim alkohol, ale również czekoladki, perfumy, papierosy, a nawet płyn do chłodnic. Okazało się, że sprawca był już wielokrotnie zatrzymywany i karany za kradzieże w sklepach na terenie powiatu ząbkowickiego. 

fot. ilustracyjne

 

Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże na terenie ząbkowickich sklepów spożywczych, alkoholowych, jak również stacji paliw.

- Jak ustalili policjanci podejrzany od 17 kwietnia do 2 czerwca br. dokonał 15 kradzieży. Wykorzystując nieuwagę personelu naraził właścicieli kilku sklepów na łączne straty w mieniu o wartości ponad 2,2 tysiąca złotych. Łupem sprawcy padło przede wszystkim piwo i czekoladki. Mężczyzna dokonał kradzieży 82 piw różnego rodzaju oraz 34 sztuk bombonierek i czekolad. Nie pogardził również markowymi wodami toaletowymi, a nawet płynem do chłodnic. Swój złodziejski proceder zakończył kradzieżą puszki z zawartością pieniędzy Towarzystwa Pomocy Dzieciom - informuje st. asp. Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji. 

Funkcjonariusze potwierdzili, że mieszkaniec powiatu ząbkowickiego był wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże w sklepach. Mężczyzna przyznał się do postawionych mu zarzutów, a ponieważ działał w warunkach recydywy teraz musi się liczyć z surowszą karą. Za przestępstwo kradzieży w warunkach recydywy można trafić do zakładu karnego nawet na ponad 7 lat.

 

 

 

Wasze komentarze

Włamać się do sklepu aby ukraść papierosy
czwartek, 10.06.2021 07:33 autor: Arcymag
Niezły agent, odpowie za głupotę, teraz w kajdankach robi meee
czwartek, 10.06.2021 07:41 autor: Arcymag
dzisiaj, 1 godz temu
środa, 16.6.2021 11:33
poniedziałek, 14.6.2021 08:58
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów