komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 2 marca 2021

Heleny, Halszki

Nietrzeźwy, z narkotykami, poszukiwany przez sąd, nie chciał zatrzymać się do kontroli

poniedziałek, 15.2.2021 14:30 , komentarze: 2 , odsłony: 2744
kategorie artykułu:

Policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który nietrzeźwy kierował samochodem, nie chciał zatrzymać się do kontroli, a dodatkowo miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany do odbycia kary.

13 lutego przed godziną 17.00 ząbkowiccy policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierującego Citrenem Berlingo. Kierowca jednak nie zamierzał zastosować się do polecenia funkcjonariuszy.

- Mundurowi nie dali wygraną i zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że 30-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego wsiadł do samochodu będąc pod wpływem alkoholu - badanie wykazało 0,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna miał przy sobie kilka porcji mefedronu i był poszukiwany przez sąd do odbycia kary więzienia - informuje kom. Ilona Golec z KPP w Ząbkowicach Śląskich.

30-latek został zatrzymany i przekazany do zakładu karnego, czekają go kolejne rozprawy, gdyż w jednej chwili popełnił trzy przestępstwa.

Za niezatrzymanie się do kontroli, kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu i posiadanie narkotyków grozi mu nawet do 5 lat więzienia. Samochód, którym poruszał się 30-latek został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

 

Wasze komentarze

Kto to
poniedziałek, 15.02.2021 20:13 autor: Ciekawy
Nie pisać ile grozi tylko zamykać na tyle co grozi!
poniedziałek, 15.02.2021 15:47 autor:
wczoraj, 20 godz temu
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe