komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 22 lutego 2019

Marty, Malgorzaty

Nie mam co na siebie włożyć? - Z pomocą przyjdzie Monika Nowicka, ząbkowicka stylistka

czwartek, 6.12.2018 00:00 , odsłony: 1646
kategorie artykułu:

Która z Was, Drogie Panie, chociaż raz w swoim życiu stojąc rano przed szafą pozornie pełną ubrań, nie wypowiedziała słów - „Nie mam co na siebie włożyć”?
(Panowie w tym miejscu zapewne pokiwają twierdząco głowami). 

Coraz bardziej zabiegane, zajęte obowiązkami domowymi i zawodowymi Kobiety, nie zawsze znajdują czas dla samych siebie. W ferworze pracy, zakup ubrań zamiast przyjemnością może okazać się przykrym obowiązkiem, a poszukiwanie wymarzonej sylwestrowej kreacji doprowadzić do frustracji. Wtedy z pomocą przychodzi stylistka.
Bo kobieta zadbana to kobieta szczęśliwa. 

Stylistka – fanaberia gwiazd czy praktyczna pomoc? 

Stylistka to, jak sama nazwa wskazuje, osobisty doradca stylu, ktoś, kto pomaga w kreowaniu wizerunku. Stylistka może towarzyszyć w zakupach i pomóc w doborze doskonałego ubrania pod względem koloru, fasonu, tkaniny i jakości. Potrafi również stworzyć gotowe zestawy ubrań i sprawić, że poranne otwarcie szafy będzie oznaczało dobry dzień i świetne samopoczucie. Dokonując przeglądu szafy, może również wybrać „perełki” z posiadanych ubrań i tym samym „odchudzić” portfel. Stylistka może dokonać analizy kolorystycznej i dobrać kolor do typu urody, tym samym, pięknie ją podkreślić. Podobnie z typem sylwetki – odnajdzie atuty, które podkreśli. Pomoże także dobrać kreacje do pracy lub na ważny event. 

Stylistka także dla mężczyzn? 

Przysłowie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” nie odnosi się tylko do kobiet. Wygląd jest ważny również dla mężczyzn. Mężczyźni często piastują stanowiska, na których profesjonalny wygląd i nienaganna prezencja jest bardzo ważna. Dobór garnituru i dodatków takich jak krawat, pasek czy buty mogą okazać się sporym wyzwaniem. Świetny wygląd może mieć kluczowe znaczenie, żeby mężczyzna poczuł się pewniej i podkreślił swą męskość. Tu praktyczną pomocą może okazać się kreator wizerunku czyli stylistka. 

Na czym polega usługa stylistki ? 

Usług jest kilka w zależności z jakim problemem, zapotrzebowaniem trafi do mnie Klient, bądź co będzie chciał zmienić w swoim wizerunku. W tym celu umawiam się z klientem na spotkanie, aby wspólnie dobrać odpowiednią usługę w zależności od potrzeb. Pierwsze spotkanie jest zawsze darmowe – mówi stylistka Monika Nowicka 

Podczas pierwszego spotkania poznaję Klienta, przeprowadzam wywiad odnośnie naturalnych kolorów skóry i włosów, jaki klient ma charakter pracy, preferencje fasonów itp. wszystkie informacje są niezbędne aby usługa była wykonana profesjonalnie. Następnie dobieram klientowi usługę dostosowaną do niego, omawiam ją i umawiamy się na konkretny termin w celu realizacji, bądź tego samego dnia. Po zakończeniu usługi klient otrzyma ode nie tzw. " ściągawkę" np. z informacjami na temat kolorów właściwych dla klienta, fasonów, czego unikać, a co jest odpowiednie dla klienta, przykładowych gotowych stylizacji itd. – dodaje pani Monika. 

Jak wyglądają poszczególne usługi oferowane przez stylistkę? 

1. Analiza kolorystyczna. Każdy z nas ma swoje ulubione kolory, w których czuje się najlepiej. Inne barwy nie tylko nie zapewniają komfortu, ale wręcz obniżają samopoczucie. Często mamy wątpliwości, w jakich odcieniach wyglądamy najkorzystniej. Z pomocą przychodzi analiza kolorystyczna. Jest to rodzaj profesjonalnej usługi, w trakcie której poznajemy reprezentowany przez siebie typ kolorystyczny. Dowiadujemy się w jakich kolorach wyglądamy najlepiej, a jakie powinniśmy usunąć z naszej szafy. Analiza polega na doborze koloru pasującego do osoby stylizowanej, na podstawie przeprowadzenia wywiadu na temat naturalnego koloru, oceny koloru skóry, włosów, oczu, a następnie doborze koloru za pomocą chust i ram kolorystycznych. Dzięki dobraniu odpowiedniego koloru ubrań twarz osoby będzie rozświetlona, a co za tym idzie będzie wyglądała dobrze. Usługa ta będzie świadczona u Klienta w domu, bądź w innym wyznaczonym przez niego miejscu, a także na różnego typu spotkaniach tematycznych. Oferta skierowana jest do osoby indywidualnej, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci w każdym wieku oraz dla Klienta instytucjonalnego czy przedsiębiorcy.

2. Analiza typu urody. Tego typu usługa będzie polegała na sprawdzeniu przy pomocy chust metalicznych, jakim typem urody jest dana osoba. Usługa ta pomocna będzie przy doborze ubrań w odpowiednim odcieniu. Samo dobranie koloru nie wystarczy, trzeba wiedzieć także w jakim odcieniu powinny być stroje, w których osoba stylizowana będzie wyglądała dobrze.

3. Analiza typu sylwetki. Za pomocą tej usługi Klient dowie się jakim jest typem sylwetki oraz jakie ma proporcje ciała. Dowie się co należy zrobić jeśli proporcje są zaburzone, jakie stroje dobierać do swojej sylwetki, aby zawsze wyglądała proporcjonalnie, ponieważ tylko wtedy osoba będzie wyglądała idealnie, nawet jeśli dotychczas uważała, że jest to niewykonalne. Tylko dobrze dobrane proporcje ciała i wyeksponowanie atutów sylwetki mogą sprawić, że nasza sylwetka będzie wyglądała idealnie, nawet jeśli uważamy, że tak nie jest.

4. Przegląd szafy. Usługa obejmuje przegląd szafy Klienta i wyeliminowanie ubrań nie pasujących do sylwetki klienta, w źle dobranym kolorze, fasonie, materiale, często pozostawionych z określonych powodów: np. ze klient schudnie, że daną rzecz lubi, że jeszcze będzie modne, to był prezent itp.

5. Zakupy ze stylistką. Usługa ta będzie polegała na wspólnych zakupach np. w centrum handlowym. Większość kobiet kocha zakupy. Po długich godzinach spędzonych w sklepie wracają do domu, ponieważ udało im się kupić coś wyjątkowego. Niestety równie często, stojąc przed lustrem w domu stwierdzają, że wcale nie jest tak wyjątkowa, a kolor zupełnie nie pasuje do ich typu urody. Dlatego by następnym razem uniknąć rozczarowania warto wybrać się na zakupy ze stylistką.

6. Porady stylistki. Z tej usługi będzie mógł skorzystać ktoś, kto zakupi kreację, ale bez pewności czy jest odpowiednia, jak w niej wygląda, czy jest we właściwym kolorze itp.

Często znajomi i rodzina pytają mnie o radę w tego typu kwestiach, dlatego też uważam, że usługa ta jest bardzo pomocna i potrzebna klientom wspomina pani Monika. 

Zapraszam!

Monika Nowicka

Wszystkich chętnych do skorzystania z usług Pani Moniki Nowickiej zapraszamy do kontaktowania się:

Zapraszamy również:

www.facebook.com/MNstylistka

www.instagram.com/MNstylistka 

Być może zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej Ci osoby?
Doskonałym podarunkiem może okazać się voucher na usługę stylistki. 

 

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA