Najpiękniejsze kalendarze adwentowe uczniów z Piastowskiej

piątek, 3.12.2021 16:55 1131 0

Konkurs na najpiękniejszy kalendarz adwentowy gości w w SP2 Z OP w Ząbkowicach Śląskich już od kilkunastu lat. Organizuje go niezmiennie p. Ewa Golda-Marynowska.

W ubiegłym roku (2020), ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną i naukę zdalną, po raz pierwszy odbył się w wersji on-line. Prace konkursowe ukazywały się każdego dnia na stronie szkoły.

W tym roku konkurs powrócił w wersji tradycyjnej. Prace wykonali uczniowie klas I-VIII, a nawet oddziału przedszkolnego. I chyba wszyscy byli bardzo stęsknieni, albowiem prace są przepiękne. Uczniowie oraz rodzice spędzili ze sobą dużo czasu wykonując te cudeńka. Dzięki wystawie utworzonej na szkolnym korytarzu czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę płynie jakby szybciej. Tylko jury, jak zwykle,  ma twardy orzech do zgryzienia…

Wielkie podziękowania za stworzenie wystawy należą się Paniom: Aleksandrze Gwóźdź, Agnieszce Jabłońskiej, Annie Sztogryn oraz Justynie Bąkale i Panu Darkowi. Jury pracowało stacjonarnie, a momentami nawet zdalnie. Dziękuję Pani Annie Sztogryn oraz Elżbiecie Fiałkowskiej-Szmiel za całokształt, a Panu Andrzejowi Wiśniewskiemu za spojrzenie okiem znawcy na werdykt.

Ewa Golda-Marynowska

Dodaj komentarz

Komentarze (0)