komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 23 lutego 2019

Romany, Damiana

Najlepszy czas na zaplanowanie wakacji 2019!

piątek, 5.10.2018 00:00 , odsłony: 1269
kategorie artykułu:

Gdzie warto je zarezerwować i dlaczego najlepiej to zrobić już w pierwszym okresie FIRST MINUTE: 

– W okresie wakacji (a ostatnio także we wrześniu) nie było i nie będzie ofert Last Minute. Kto rezerwował w ofercie First Minute i porównywał wartość swoich wczasów z ceną zakupu w późniejszym terminie wie, że oferta First Minute była najkorzystniejsza! – mówi Anna Augustyn, doradca podróży z biura Magia Świata w Ząbkowicach Śląskich.

 – Rezerwując wakacje na przyszły sezon, właśnie teraz korzystamy z największych profitów takich jak wysokie rabaty – ok. 40 %, promocyjne zaliczki, gwarancje niezmienności ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. W tej chwili mamy największy wybór hoteli, szczególnie tych z atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Zachęcam również osoby, które wyjeżdżają wspólnie z przyjaciółmi aby wcześniej decydowały się na taki wyjazd. Na ostatnią chwilę dla większej ilości osób nie ma szans na wybranie dobrego hotelu, brakuje również miejsc w samolotach – dodaje Anna Augustyn 

Zbyt wiele dostępnych w internecie informacji na temat wyjazdów turystycznych sprawia, że klienci wracają do profesjonalnych doradców turystycznych. Worldwide Trends Report 2018 informuje, że coraz więcej turystów gubi się w gąszczu dostępnych w sieci danych na temat wakacyjnych miejsc. Badanie pokazało, że przed skorzystaniem z pomocy profesjonalisty podróżni spędzają ponad godzinę na samodzielnym szukaniu ofert. 79 procent osób badanych na zlecenie touroperatorów czuje się przytłoczona forami, opiniami i cenami. Dwie trzecie pytanych chce mieć zaś pewność, że osoba, u której rezerwują wyjazd, faktycznie była w danym miejscu. 

– Wakacje to poważna inwestycja a związana z nimi ekscytacja pojawia się już na etapie planowania – dodaje Anna Augustyn. – Wielu ludzi czuje się zagubionych po przeczytaniu sprzecznych opinii innych podróżnych. W efekcie poszukiwanie wyjazdu staje się problemem a nie przyjemnością. W turystyce kontakt z drugim człowiekiem jest ważny zarówno przy planowaniu wycieczki, jak i na późniejszych etapach.Zapraszam więc do biura Magia Świata, pod samą Krzywą Wieżą,gdzie po dokładnej analizie potrzeb, staram się dobrać ofertę tak aby zaoszczędzić Państwa cenny czas i zorganizować wakacje marzeń! 

Biuro “Magia Świata” współpracuje z najlepszymi i sprawdzonymi biurami podróży takimi jak: Nowa Itaka, Grecos, Neckermann, Sun & Fun, Exim Tours, Sun&Fun, Coral Travel – Wezyr Holidays. Szczególnie polecamy śledzenie konta na FB na którym są dodawane najciekawsze propozycje wyjazdów na ostatnią chwilę. Takie najkorzystniejsze oferty Last Minute są dostępne przed sezonem wakacyjnym (poza długimi weekendami) oraz po sezonie (od października). 

Zapraszamy do składania zapytań i odwiedzenia biura przy ulicy św. Wojciecha 6 w Ząbkowicach Śląskich (pod Krzywą Wieżą). 

Długoletnie doświadczenie, setki obejrzanych podczas szkoleń hoteli daje podstawę do trafnej selekcji oferty dla każdego klienta. 

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny 74 8 100 200
lub mailowy biuro@magiaswiata.eu 

Nasz FB: www.facebook.com/Magia.Swiata 

 

 

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele