komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 9 maja 2021

Bozydara, Grzegorza

Myjnia samochodowa, jako pomysł na biznes

poniedziałek, 12.4.2021 19:27 , komentarze: 0 , odsłony: 287
kategorie artykułu:

Czy sposobem na osiągnięcie sukcesu rynkowego jest innowacyjny pomysł? Niekoniecznie. Czasem warto postawić na dobrze sprawdzone rozwiązanie. Tak, jak w przypadku myjni samochodowej. Jeśli zastanawiasz się nad własnym biznesem lub planujesz rozwinąć dotychczasową działalność, myjnia wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Przemawia za tym co najmniej kilka argumentów. Zanim jednak zainwestujesz w myjnię, podpowiadamy kilka kluczowych kwestii.

Zmiana preferencji Polaków co do wyboru, ilości oraz konserwacji aut

Stąd też tak ogromne zainteresowanie korzystaniem z myjni samochodowych. Czasy się zmieniły. Zrezygnowaliśmy z mycia samochodu pod domem, a jednocześnie zaczęliśmy przywiązywać większą uwagę do tego, jak prezentuje się nasze auto. Większy dostęp do myjni, jaki mamy obecnie, w połączeniu z rozsądnymi cenami za usługę mycia samochodu, sprawił, że korzystamy z takiego rozwiązania coraz częściej. Czasem celowo udając się wprost na myjnię, czasem przy okazji, jadąc np. na zakupy. Z pewnością każdy kierowca stał już nie raz w kolejce do myjni. Wszystko to oznacza, że myjnia samochodowa to niezmiennie dobry pomysł na biznes. Zanim jednak zdecydujesz się na tego typu inwestycję, co powinieneś wiedzieć?

Dobry wykonawca to fundament tego biznesu

Dlaczego? Otóż inwestycja tego typu jest dosyć złożona. Doświadczony dostawca myjni, oferujący kompleksowe usługi, tj. od projektu, poprzez pomoc w załatwianiu formalności administracyjnych (uzyskanie pozwolenia na budowę, projekty architektoniczno - budowlane i zagospodarowania terenu, decyzja środowiskowa etc.), aż po budowę i odbiór myjni, może Ci wyraźnie ułatwić zadanie, a już na pewno zyskasz w ten sposób nieco na czasie. W tym przypadku możesz liczyć także na doradztwo w kwestii wyboru samej myjni. Może to być bowiem m.in. myjnia automatyczna, jak na https://www.istoserwis.pl/automatyczne-myjnie-samochodowe, bezdotykowa, czy też tunelowa. Specjaliści pomagają często także w dopasowaniu myjni do indywidualnych oczekiwań / potrzeb inwestora. Chodzi tutaj np. o dobór dodatków (odkurzacz), wybór chemii, czy też dopasowanie systemu optymalizującego pracę myjni.

Pamiętaj, że Twoja myjnia powinna pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Co to dokładnie oznacza? Że wybór właściwego dostawcy myjni zagwarantuje Ci także dostęp do zaawansowanych technologii i profesjonalnych środków myjących. Te z kolei pozwolą na nieprzerwaną pracę myjni niezależnie od pory dnia, roku, czy warunków pogodowych (np. mycie pojazdów w niskich temperaturach).

Lokalizacja

Wybierając działkę pod myjnię samochodową pamiętaj, że powinna ona stać w miejscu, gdzie będzie miało do niej dostęp wielu kierowców. Główne ulice, drogi przelotowe, bliskość osiedla, warsztatu samochodowego, stacji diagnostycznej, czy hipermarketu to z pewnością atrakcyjne miejsca, które zapewnią na Twojej myjni ruch. Nie mniejsze znaczenie mieć będzie dojazd do myjni (zarówno z prawej, jak i z lewej strony) i jej widoczność. Pocieszający jest z pewnością fakt, że nie musisz kupować działki pod myjnię. Czasem opłacalnym rozwiązaniem będzie dzierżawa.

Artykuł powstał we współpracy z istoserwis.pl
https://images.pexels.com/photos/210627/pexels-photo-210627.jpeg?auto=compress&cs=tinysrgb&dpr=2&h=650&w=940

 

Wasze komentarze

niedziela, 2.5.2021 14:23
sobota, 1.5.2021 14:10
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie