30 czerwca czekamy na Was w Galerii Twierdza Kłodzko! Tak, tak, to niedziela handlowa!

wtorek, 25.6.2024 12:27 337 0

Morze, góry czy Mazury? Nie ważne gdzie wybieracie się na wakacje, 30 czerwca czekamy na Was w Galerii Twierdza Kłodzko! Tak, tak, to niedziela handlowa! Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie! Do wygrania: super ręczniki plażowe oraz karty podarunkowe o wartości 50 zł!

Jak wziąć udział? Zrób zakupy za min. 200 zł (na maksymalnie 2 paragonach), zarejestruj paragon w Punkcie Obsługi Akcji w centralnej części pasażu, rzuć specjalnym woreczkiem na mapę Polski i zabieraj nagrodę!

Zabawa jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy aplikacji lojalnościowej. Pobierz już teraz aplikację: 

Aplikacja

Zasady: zrób zakupy za min. 200 zł (na maksymalnie 2 paragonach), zarejestruj paragon w Puncie Obsługi Akcji w centralnej części pasażu, weź udział w konkursie polegającym na rzuceniu woreczkiem na mapę Polski (wydruk na banerze położonym na podłodze z różnymi atrakcjami turystycznymi w Polsce). Na mapie są numerki zlokalizowane w różnych obszarach, Jeśli woreczek znajdzie się w określonym obszarze, nagrodą jest ręcznik plażowy lub karta podarunkowa na zakupy w centrum handlowym.

Zabawa wyłącznie dla posiadaczy aplikacji lojalnościowej.

Aplikacja do pobrania ze strony: https://galeriatwierdza.pl/aplikacja/ oraz dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Regulamin dostępny w aplikacji lojalnościowej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)