MKS "SPARTA" Ziębice podczas ferii zimowych

piątek, 15.2.2019 09:43 1349 0

Podczas ferii zimowych dzieci i młodzież zrzeszona przy klubie MKS „Sparta” Ziębice poza cyklicznymi treningami uczestniczyła w turniejach wyjazdowych.

W środę 30.01.2019 r. w podczas turnieju organizowanego przez LZS Grodków, zawodnicy z grup ORLIKÓW i MŁODZIKÓW zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

Kolejny turniej w dniu 07.02.2019 odbył się również w Grodkowie. Na zaproszenie LZS Starowice odpowiedziały drużyny SKRZATÓW (5-6 lat) i ŻAKÓW (7-8 lat). W turnieju Skrzatów nie prowadzono klasyfikacji końcowej. W miłej atmosferze młodzi zawodnicy mogli pochwalić się swoimi piłkarskimi umiejętnościami zarówno w grze indywidualnej, jak i zespołowej.  Gościem specjalnym był Mistrz Świata w Trikach - Paweł Skóra. Młodzi piłkarze z grupy ŻAKÓW niestety przegrali swój mecz o finał w rzutach karnych. To jednak nie podłamało zawodników z Ziębic i w meczu o III miejsce, w kolejnym już tego popołudnia konkursie rzutów karnych pokonali Stal Brzeg, tym samym stając się trzecim najlepszym zespołem w turnieju.

W sobotę 09.02.2019 r. drużyna MŁODZIKÓW  brała udział w turnieju Organizowanym przez Orła Ząbkowice Śląskie ORZEŁ WINTER CUP, gdzie zdobywając kolejne cenne doświadczenia zajęła siódme miejsce.