Miliony złotych dla firm z subregionu wałbrzyskiego!

czwartek, 8.2.2024 12:46 308

Tylko do końca marca przedsiębiorstwa z subregionu wałbrzyskiego mają wyjątkową szansę skorzystania z dofinansowania na inwestycje, które mogą zrewolucjonizować ich rozwój. Fundusze pochodzą z Programu Funduszu Sprawiedliwej Transformacji i wynoszą aż 200 mln zł. Firmy z powiatów dzierżoniowskiego, kłodzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego, ząbkowickiego oraz miasta Wałbrzycha mogą ubiegać się o wsparcie do końca marca 2024 roku.

Szansa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Konkurs obejmuje przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą na terenie subregionu wałbrzyskiego. Mikro, małe i średnie firmy, które istnieją co najmniej 6 miesięcy przed ogłoszeniem naboru, mogą składać wnioski.

Cele inwestycyjne

Dofinansowanie obejmuje projekty z obszarów produkcji i usług, ze szczególnym naciskiem na zrównoważoną turystykę. Inwestycje powinny przyczynić się do rozbudowy, dywersyfikacji czy unowocześnienia przedsiębiorstwa, a także zwiększenia konkurencyjności. Wsparcie obejmuje również modernizację energetyczną, gospodarkę obiegu zamkniętego (GOZ) oraz inne inwestycje redukujące negatywny wpływ na środowisko. Jest to wyjątkowa okazja aby aż w 70% dofinansować inwestycje związane z:

- zakupem maszyn i urządzeń

- nabyciem oprogramowania, technologii, licencji, know-how, itp.

- zakupem materiałów i prac budowlanych

Dofinansowanie i terminy

Dofinansowanie wynosi aż 70% dla projektów o wartości od 100 tys. zł do 200 tys. euro. Termin składania wniosków trwa od 8 lutego do 28 marca 2024 roku. Działanie 09.04 Transformacja Gospodarcza to jedyna okazja skorzystania z tych środków, więc nie zwlekaj!

Firma Innowia - Partner Twojego rozwoju

Jako firma konsultingowa, Innowia oferuje wsparcie w zakresie doradztwa biznesowego. Wierzymy, że każdy pomysł może stać się innowacją, która wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Bazując na interdyscyplinarności, kreatywności i elastyczności, wspieramy przedsiębiorstwa w trafnym wyborze kierunku rozwoju. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze programów regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych pozwala nam znaleźć rozwiązanie umożliwiające dofinansowanie większości Twoich potrzeb inwestycyjnych. Jesteśmy obecni w całym procesie aplikowania, dlatego nie musisz bać się dokumentacji do przygotowania. Krok po kroku pokażemy Ci jak stać się beneficjentem programów unijnych. Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest kompleksowość naszej obsługi, dlatego oferujemy szereg usług komplementarnych potrzebnych podczas realizacji dofinansowanego projektu.

Jak skorzystać?

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o konkursie, które znajdziesz na stronie.

https://innowia.pl/transformacja-gospodarcza-subregion-walbrzyski/

 Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z doświadczenia i wiedzy ekspertów. Razem możemy sprawić, że Twoja firma stanie się liderem rynkowym!

Zapisz się do Newslettera!

Nie przegap żadnej szansy rozwoju dla swojej firmy! Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o dostępnych dotacjach, konkursach i trendach biznesowych. Razem osiągniemy sukces!

https://forms.freshmail.io/f/zuu73zx99r/a9hkmudly2/index.html?standalone

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu i możliwości wsparcia dla Twojej firmy. Inwestuj w przyszłość już dziś z Firmą Innowia!  SPRAWDŹ! -  www.innowia.pl