Milena Gajek z Lasek w sobotę wystąpi w „The Voice Kids”

środa, 21.2.2024 15:29 3918 2

W najbliższą sobotę 24 lutego o godzinie 20.00 na antenie TVP2 rozpocznie się 7. edycja programu „The Voice Kids”. W nadchodzącym sezonie miejsce Dawida Kwiatkowskiego zajmie Natasza Urbańska. Uczestników niezmiennie oceniać i trenować będą Cleo oraz Tomson i Baron. A jedną z uczestniczek przesłuchań w ciemno będzie mieszkanka powiatu ząbkowickiego, a dokładniej Lasek w gminie Złoty  Stok - Milena Gajek! Kibicujmy jej wszyscy przed telewizorami! 

Milena Gajek ma 14 lat i jest uczennicą Szkoły Artystycznej OPEN VOCAL prowadzonej przez Agatę Bilińską. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych i festiwali, teraz postanowiła spróbować swoich sił w telewizyjnym show.

- Najprościej rzecz ujmując: CIESZYMY SIĘ OGROMNIE, po wtóre, że możemy się podzielić tą wiadomością, a po pierwsze, że Milena Gajek, moja uczennica, którą mam pod skrzydłami od 7 lat właśnie staje na profesjonalnej scenie programu telewizyjnego The Voice Kids! Milena - wielki talent, wytrwałość, konsekwencja i pracowitość w jej osobie sprawiają, że marzenia się spełniają i "sky is the limit".   Cały Open Vocal Team jest z niej bardzo dumny, ze mną na czele. A szczególnie gratulujemy rodzicom Mileny: Ani i Przemkowi, że tak wspaniale ją wspierają w drodze na największą scenę telewizyjną w Polsce, w formacie Voice, który na całym świecie zaskarbił sobie miliony wzruszeń i wciąż dostarcza fenomenalnych doznań muzycznych. Zapraszamy Was przed telewizory 24 lutego gdzie usłyszycie i zobaczycie Milenę z towarzyszeniem najlepszych muzyków w Polsce - mówi Agata Bilińska.

 

 foto: sreen z zapowiedzi programu oraz screen z filmu Agaty Bilińskiej

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Wachmistrz czwartek, 22.02.2024 09:18
Super trzymam kciuki i życzę Jej powodzenia, ale przykro mi...
Waldek środa, 21.02.2024 16:36
Super wiadomość trzymam kciuk.i Powodzenia