komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 16 lutego 2019

Danuty, Julianny

Mieszkańcy zmodernizowali boisko w Sulisławicach

wtorek, 7.8.2018 10:28 , komentarze: 3 , odsłony: 2222
kategorie artykułu:

W ostatnim czasie w Sulisławicach w gminie Ząbkowice Śląskie, przy udziale środków z funduszu sołeckiego zmodernizowano boisko sportowe. Nie byłoby to możliwe bez pomocy części mieszkańców, którzy zaangażowali się w prace.

Na początku wyznaczono geodezyjne granice działki, a następnie wycięto kilkanaście drzew porastających teren boiska. Wykonano skarpowanie terenu, a nadmiar ziemi z boiska wywieziono  . Przeprowadzono rekultywację płyty boiska wraz z zasianiem trawy sportowej: wałowanie, nawożenie oraz codzienna pielęgnacja. Ze środków funduszu sołeckiego wykonano i zamontowano piłko-chwyty z bramkami.

We wszystkie te prace zaangażowała się część mieszkańców wsi, poświęcając swój czas i wysiłek. Dzięki ich pracy na rzecz społeczeństwa Sulisławic, poprawił się wizerunek wsi, a dzieci, młodzież i dorośli zyskali miejsce do aktywnego wypoczynku. 

Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym mieszkańcom za pomoc przy realizacji tego przedsięwzięcia. Bez Waszej pracy nie byłoby możliwe zrealizowanie tej wspaniałej inwestycji, która mam nadzieję posłuży nie tylko obecnym, ale i przyszłym pokoleniom. Ogromnie dziękuję - mówi Kamil Kłopot,  sołtys Sołectwa Sulisławice z Hutą Szklary.

 

 

 

Wasze komentarze

A inne solectwa powinne brac przyklad, gratulacje.
wtorek, 07.08.2018 19:09 autor: OLO
Brawo Kamil.:)
wtorek, 07.08.2018 12:19 autor:

poniedziałek, 11.2.2019 09:04
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa