komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 15 stycznia 2021

Pawła, Arnolda

Mieszkańcy kamienicy dziękują posłowi Gwoździowi

czwartek, 3.12.2020 14:53 , komentarze: 1 , odsłony: 641
kategorie artykułu:

Mieszkańcy kamienicy przy Rynku w Ząbkowicach Śląskich podziękowali posłowi Marcinowi Gwoździowi za sprawną interwencję w ich sprawie. Dzięki wstawiennictwie posła Gwoździa w gazowni, szybko i sprawnie przywrócono do budynku gaz.

Przypomnijmy, że pod koniec listopada pogotowie gazowe po stwierdzeniu nieszczelności instalacji, zakręciło dopływ gazu do kamienicy. Mieszkańcy zostali bez ogrzewania i ciepłej wody i to akurat w momencie, kiedy znaczni spadły temperatury. O sprawie informowaliśmy tutaj: W kamienicy odcięto gaz. Kilkanaście rodzin bez ogrzewania.

W związku z procedurami przywrócenia gazu do budynku, mieszkańcy kamienicy usłyszeli, że bez gazu pozostaną nawet tydzień. A to oznaczało brak ogrzewania, ciepłej wody, a w niektórych przypadkach możliwości ugotowania ciepłego posiłku. Szukając sposobów przyspieszenia przywrócenia gazu, mieszkańcy zwrócili się z prośbą o pomoc do biura poselskiego Marcina Gwoździa. Po interwencji posła w gazowni, wszystkie czynności wykonano w szybkim czasie i mieszkańcom przywrócono gaz do budynku. 

 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 22 godz temu
środa, 13.1.2021 11:30
poniedziałek, 11.1.2021 11:31
poniedziałek, 11.1.2021 10:10
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa