Międzygminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GCEiS w Ziębicach

wtorek, 6.9.2022 15:45 406 0

Międzygminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GCEiS w Ziębicach - ŻAKI 2014/2015.W minioną sobotę, 3 września, na ziębickim Orliku odbył się 2. w tym roku Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GCEiS w Ziębicach. W zawodach uczestniczyły dzieci z kategorii wiekowej „ŻAK” - rocznik 2014 i 2015, reprezentujące cztery Akademie Piłkarskie. Rozegrano 15 spotkań podczas których przyjęto formułę gry „każdy z każdym”. Mecze trwały po 10 minut.

Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację:
1. miejsce - AP Goal Kamieniec I2. miejsce - AP Orzeł Ząbkowice Śl.3. miejsce - MKS Sparta Ziębice4. miejsce - Orlik Ząbkowice I5. miejsce - Orlik Ząbkowice II6. miejsce - AP Goal Kamieniec II
Gratulujemy!

Turniej obfitował w wiele wspaniałych spotkań i pięknych bramek. Zawodnicy spisali się doskonale pod każdym względem, nie tylko czysto piłkarskim. Oprócz samej rywalizacji zawodnicy mieli do dyspozycji liczne atrakcje, takie jak strzelanie na celność do specjalnej maty zawieszonej w bramce, grę w siatkonogę, czy też doskonalenie techniki na rebounderze. Puchary i medale wręczył Pan Andrzej Regner - dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.

Sędzia:  Marek Szajb Trenerzy: Roman Kieniuk, Daniel Pietrzak, Tomasz Stelmach, Michał Czykieta i Krzysztof Zając. Organizator zawodów: Przemysław Palmowski.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)