komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 21 kwietnia 2021

Anzelma, Bartosza

Mężczyzna spadł z ambony. Interweniował LPR

czwartek, 25.2.2021 17:43 , odsłony: 7114
kategorie artykułu:

W czwartek 25 lutego po godzinie 14.00 w okolicach Kobylej Głowy, w gminie Ciepłowody doszło do niebezpiecznego zdarzenia - mężczyzna spadł z ambony myśliwskiej. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

fot. ilustracyjne

Służby ratownicze zostały zaalarmowane o tym, że mężczyzna spadł z ambony myśliwskiej przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego o godzinie 14.22. Dokładne miejsce zdarzania było jednak trudne do zlokalizowania.

Do pomocy mężczyźnie zadysponowano pogotowie ratunkowe, zastęp strażaków z JRG Ząbkowice Śląskie oraz OSP Ciepłowody, jak również kwatermistrzowski samochód terenowy z napędem. I to właśnie tym ostatnim udało się dotrzeć w trudno dostępne miejsce, w którym doszło do wypadku. Strażacy zaczęli udzielać pomocy poszkodowanemu, a kierowca samochodu kwatermistrzowskiego odjechał, by dowieźć z kolei na miejsce ratowników medycznych i ich sprzęt. Po dotarciu na miejsce ratowników medycznych, zajęli się oni poszkodowanym. 

Ze względu na poważny stan mężczyzny, jak również trudno dostępny teren zadecydowano o przetransportowaniu poszkodowanego do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

 

 

 

 
poniedziałek, 19.4.2021 09:47
6
poniedziałek, 19.4.2021 08:53
wtorek, 6.4.2021 09:55
6
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe