komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 5 grudnia 2020

Sabiny, Krystyny

Memoriał Szachowy ponownie dla Radosława Szandurskiego

poniedziałek, 11.4.2016 11:22 , komentarze: 0 , odsłony: 2480
kategorie artykułu:

Już po raz XIV w Bardzie odbył się Memoriał Szachowy im. Janusza Bujnowicza. Podobnie jak przed rokiem na najwyższym stopniu podium znalazł się Radosław Szandurki, który zajął również pierwsze miejsce w niedawnym, XVI Powiatowym Turnieju Szachowym. To kolejny sukces zawodnika reprezentującego barwy Ciepłowód.

Memoriał Szachowy tradycyjnie odbywał się na dystansie 7 rund trwających maksymalnie po 15 min. Udział w nim wzięło prawie 20 zawodników, głównie z terenu powiatu ząbkowickiego. Wszystkich zgromadzonych przywitał patron rozgrywek szachowych Starosta Ząbkowicki Roman Fester, który życzył uczestnikom samych zwycięstw na szachownicy. Po kilku godzinach zmagań zostali wyłonieni najlepsi szachiści w czterech kategoriach.

Kategorię OPEN jak już wcześniej wspomnieliśmy zwyciężył Radosław Szandurski. Drugie miejsce zajął Włodzimierz Maciszewski, a trzecie Marian Dulanowski. Kategoria kobiet padła łupem Kingi czyżewskiej, która wyprzedziła Natalię Czyżewską oraz Oliwię Wijaszkę. Wśród juniorów starszych tryumfował Karol Strojny, drugie miejsce wywalczył Jakub Łysoń, a trzecie Piotr Palac. W ostatniej kategorii junior młodszy zwyciężył Damian Podlipniak, Tomasz Wijaszka zajął miejsce drugie, a na ostatnim miejscu na podium zameldował się Mikołaj Wronkowski.

 

Starostwo Powiatowe

 

Wasze komentarze

czwartek, 3.12.2020 21:36
2
czwartek, 3.12.2020 09:35
wtorek, 1.12.2020 10:49
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele