Maturzyści zakończyli rok szkolny

piątek, 26.4.2024 15:45 5004 2

Ostatni piątek kwietnia jest dniem, kiedy klasy maturalne ze szkół ponadpodstawowych kończą edukację w szkołach. 26 kwietnia w trzech szkołach odbyły się uroczyste zakończenia dla uczniów z klas maturalnych, którzy za kilka dni przystąpią do egzaminu dojrzałości.

Tak, jak co roku, Zarząd Powiatu Ząbkowickiego, dla najlepszych uczniów z tych szkół przyznał nagrody finansowe za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne zaangażowanie w życie szkoły oraz wzorowe zachowanie.

Z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich, zostali wyróżnieni następujący uczniowie: Urszula Skrakowska, Izabela Kiepiela oraz Zuzanna Koza. 

Najlepszymi uczniami w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich, są: Hanna Rusnak, Krzysztof Warzecha i Andrzej Urbański.

 Najlepszymi nagrodzonymi uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach zostali: Amelia Misa, Martyna Chomątowska, Wiktoria Wałęcka.

Nagrody pieniężne dla każdego laureata, w imieniu Zarządu Powiatu Ząbkowickiego przekazali: Starosta Ząbkowicki - Roman Fester oraz Wicestarosta – Waldemar Wieja, którzy na apelach dla klas maturalnych życzyli dobrych wyników na maturach oraz powodzenia i sukcesów w dorosłym życiu.

 

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich, foto: ZSZ w Ząbkowicach Śląskich oraz  Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Uczen sobota, 27.04.2024 01:26
Szanowna redakcjo, prosimy napisac o wydarzeniach jakie mialy miejsce w...
poniedziałek, 29.04.2024 08:22
A można po polsku?