komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 15 maja 2021

Zofii, Nadziei

Majówka Srebrnogórska odwołana

czwartek, 15.4.2021 11:37 , komentarze: 0 , odsłony: 589
kategorie artykułu:

Niestety, kolejne wydarzenia w powiecie ząbkowickim są odwoływane ze względu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Tym razem poinformowano, że tradycyjna Majówka Srebrnogórska z kultowym pochodem się nie odbędzie. 

 

 

- Czekaliśmy z ogłoszeniem tej decyzji do samego końca licząc na cud. Niestety...Tegoroczna X Majówka Srebrnogórska - 2021 zostaje odwołana. Nie odbędzie się tradycyjny 1-majowy pochód oraz zaplanowane koncerty m.in. Kabaret Czwarta Fala, Paweł Tur i Czerwone Gitary - przekazał Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach.

GOKSiR chce jednak podtrzymać tradycję i zachować atmosferę tego wyjątkowego dnia.

- W związku z tym 1 maja na Placu Wypoczynkowym zaprezentujemy specjalną wystawę, która przypomni Majówki z ostatnich kilku lat! Wprawdzie on-line, ale zrealizujemy też konkurs na najlepsze przebranie w stylu PRL! A dla najmłodszych konkurs plastyczny do którego zaprosimy także całe rodziny Szczegóły jeszcze dzisiaj wieczorem. Tymczasem zapraszamy na naszą stronę www.goksirsg.pl, gdzie w galerii pojawiają się zdjęcia z archiwalnych Majówek! Jest co oglądać - dodaje ośrodek kultury. 

 

Wasze komentarze

Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa