komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 4 czerwca 2020

Kwiryny, Franciszka


Łóżko domek - modne inspiracje do pokoju dziecięcego

piątek, 27.3.2020 14:49 , odsłony: 543
kategorie artykułu:

Pokój dziecięcy nie może być zwykłym pomieszczeniem nie odróżniającym się od innych. Jest to bowiem niezwykły świat  zabaw, nauki, poznawania rzeczywistości. Pokój dziecięcy w każdym elemencie powinien być kolorowy, radosny, powinien pozytywnie nastrajać. Tym samym każdy element, który się w nim znajdzie, powinien posiadać określone cechy. Jednym z ważniejszych elementów na pewno jest łóżko dla dziecka. To, co z pewnością ucieszy każdego, to nietypowe łóżko domek. Produkt oferowany przez firmę Teddyroom zyskał bardzo szeroką grupę zwolenników. Łóżka domki stały się bardzo popularne ze względu na ich wygląd oraz funkcjonalność.

Oferta Teddyroom

Teddyroom produkuje bardzo oryginalne łóżka dla dzieci w formie domków. Łóżko domek jest miejscem, w którym dziecko nie tylko będzie spało, ale równocześnie też jest to miejsce zabawy oraz nauki. Oferta firmy zawiera bardzo wiele różnych łóżek domków, które różnią się między sobą rozmiarem oraz kolorystyką. Można wyróżnić pięć podstawowych rodzajów tych mebli pod względem rozmiaru. Są to łóżka o wymiarach 140x70, 160x80, 180x90, 190x90 oraz 200x90cm. Każdy z tych mebli jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale także bezpieczny dla dzieci. Wszakże łóżko dziecięce powinno spełniać bardzo rygorystyczne warunki odnoszące się do bezpieczeństwa. Łóżka domki zostały wykonane z drewna, które posiada przyznany specjalny certyfikat FSC. Tenże certyfikat zasadniczo jest przyznawany lasom, w których dba się zarówno o istniejący tam ekosystem jak i o osoby zatrudnione w nadleśnictwie. Poza tym również każde łóżeczko dla dziecka zostało wykonane w taki sposób, aby uniknąć wszelkich ostrych krawędzi mogących stanowić pewne zagrożenie. Każdy znajdzie w ofercie Teddyroom odpowiednie łóżko dla chłopca jak i odpowiednie łóżka dla dziewczynek. Pod względem rodzajowym warto wskazać na:

- łóżka z barierkami ochronnymi,

- łóżka bez barierek ochronnych,

- łóżka ze specjalnymi szufladami,

Jeśli więc w pokoju dziecięcym ktoś nie dysponuje zbyt dużą ilością wolnego miejsca, to łóżko z szufladą jak najbardziej może okazać się przydatne. Łóżko dziecięce domek jest meblem, który przede wszystkim wzbudza zachwyt, na którego widok dzieci bardzo się cieszą.

Odpowiednie materace

Oprócz samej konstrukcji łóżeczka domku, bardzo istotnym elementem jest także odpowiedni materace. Teddyroom to różnego rodzaju materace do spania dla dzieci wykonane z bezpiecznego materiału. Mowa jest o materacach piankowych, o materacach piankowo- kokosowych jak również o materacach strefowych. Owe materace posiadają specjalny atest o nazwie Oeko- Tex Standard100. Dzięki zastosowaniu tych materacy można być pewnym braku negatywnego wpływu na zdrowie dziecka, brak jakichkolwiek reakcji alergicznych.

Łóżka dostępne od zaraz

Łóżka domki są dostępne w większości przypadków od ręki. Część z nich znajduje się w zapasach magazynowych. Jeśli klient dokona wpłaty od razu, wysyłka następuje w ciągu 48 godzin. Szeroki wachlarz łóżek domków w bardzo bogatej kolorystyce to nie wszystko, co można zakupić w tym miejscu. Warto jest również zwrócić uwagę na inne elementy. Są to huśtawki, namioty teepee czy też stolik i krzesełka dla dzieci. W odniesieniu do każdego elementu należy mówić o najwyższej możliwej jakości, o trwałości jak również o bardzo korzystnej, bardzo przystępnej cenie.

Łóżka domki zrewolucjonizowały rynek mebli dla dzieci. Rzeczywistość przekonuje, że jest to rozwiązanie wręcz idealne. Teddyroom to rozwiązania praktyczne z bardzo dużą dozą estetyki. Jeśli więc ktokolwiek poszukuje inspiracji do urządzenia pokoju dziecięcego, jest to rozwiązanie, którego nie można nie wziąć pod uwagę. Takie łóżko jest połączeniem praktyczności, prostoty oraz nowoczesnych trendów. Przede wszystkim jednak są to meble, które są lubiane przez dzieci. W tych łóżkach problem wieczornego zasypiania przestaje być aktualny. Łóżka domki to bezpieczne rozwiązanie zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców, to bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci w bardzo zróżnicowanym wieku.

 
wtorek, 2.6.2020 15:03
wtorek, 2.6.2020 14:53
poniedziałek, 1.6.2020 12:38
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele