LOJS: Piast Nowa Ruda - Orzeł 1:1 (0:1)

wtorek, 24.10.2017 16:20 935 0

Mecz na szczycie Ligi Okręgowej Juniorów Starszych pomiędzy Piastem Nowa Ruda, a Orłem zakończył się podziałem punktów. Z tego wyniku bardziej cieszą się gospodarze z Nowej Rudy, którzy oddali jeden strzał na bramkę biało - niebieskich i zdołali strzelić gola. Zespół trenera Adriana Szymczaka wyszedł na prowadzenie w 34 minucie po golu Damiana Różana. Orzeł stracił pierwsze punkty w sezonie jednak nadal przewodzi tabeli. 

Skład: Krakowski - Dąbrowski, Sojka, Dyda, Łaszczewski (46 Maciak), Łyżwiński, Damian Różana, Dawid Różana, Rudy, Tworzydlak, Wiśniowski (60 Sztangret). 

Po meczu trener Adrian Szymczak powiedział: 

- Co mecz praktycznie bezdyskusyjna nasza przewaga, masa sytuacji niestety niewykorzystanych, z których co najmniej 4 ,5 powinny zakończyć się bramką. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu bardzo solidna i tak samo mieliśmy  wyjść na drugą połowę. Niestety, prowadzenie z pierwszej połowy uśpiło nas i większość zawodników została w szatni, przez co gospodarze wykorzystali szansę praktycznie oddając jeden celny strzał w meczu na naszą bramkę. Mimo że wynik z przebiegu meczu jest trochę niesprawiedliwy, to i tak jestem zadowolony. Jest to zespół przyszłościowy w większości rocznik młodszy. Udało się wreszcie stworzyć grupę ludzi, która może dać Orłowi wiele satysfakcji. Zespół ten ma swoją tożsamość, styl i charakter przez zaangażowanie i frekwencję na treningach. Możliwości są duże, ale i jest dużo pracy. Skupiamy się na każdym pojedynczym meczu taki mamy cel, nie myślimy o awansie, bo to daleka perspektywa. Praca zaangażowanie i wiara w swoje możliwości, a czas pokaże i zweryfikuje główny cel. 

 

KS Orzeł

Dodaj komentarz

Komentarze (0)