Kovalczyk zapowiada nową płytę drugim singlem

poniedziałek, 14.12.2020 11:45 2075 0

Miesiąc temu poznaliśmy singiel „Stars and Shivers” zapowiadający piątą płytę Kovalczyka – producenta i wokalisty, finalisty 3. edycji programu IDOL. Album pt. “KOVALCZYK BIG BAND NEW WAVE” trafi na sklepowe półki w przyszłym roku, a obecnie w sieciach streamingowych swą premierę ma drugi utwór, zapowiadający to wydawnictwo - „Danger He's Coming”.

- Pandemia nie jest jedynym zagrożeniem, którego powinniśmy się obawiać, o czym łatwo zapominamy. Globalne ocieplenie, zanieczyszczenie wody, nadprodukcja plastiku, to tylko niektóre rzeczy jakie mogą nam zagrozić za chwilę. Musimy zdać sobie sprawę, że przestaliśmy żyć w bezpiecznym dla nas świecie i nadeszła pora, aby zacząć to zmieniać – mówi Kovalczyk o nowym singlu.

Zarówno nowy jak i poprzedni utwór prezentują alternatywne brzmienia z wyrazistym elektronicznym bitem opartym o rozbudowaną orkiestrację instrumentów dętych. Na uwagę tu zasługuje produkcja muzyczna oraz jej skontrastowanie marszowymi rytmami i etnicznymi motywami. Wyraziste teksty piosenek oraz doskonała forma wokalna artysty są dopełnieniem całości projektu. Data wydania nowego albumu planowana jest za dziesięć miesięcy. Poznaliśmy już dwa single, a osiem kolejnych będzie udostępniane, w sieciach streamingowych oraz na kanale YouTube artysty, co miesiąc, aż do premiery na nośniku fizycznym.

 

SINGIEL: https://bit.ly/2JO9lfk

SUBSKRYBUJ: https://bit.ly/3jS9quh

VIDEO do „Stars and Shivers”: https://youtu.be/V5a0ocrmmVw

Ostatni teledysk artysty: „In The Name of What” https://youtu.be/tQcWMhIGW4Y

Oficjalna strona artysty: www.KOVALCZYK.eu 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)