Kovalczyk z nowym singlem oraz zapowiedzią płyty [WIDEO]

poniedziałek, 23.11.2020 09:50 4002 4

„Stars and Shivers” to nowy singiel Kovalczyka – pochodzącego z z Ząbkowic Śląskich producenta i wokalisty, finalisty 3. edycji programu IDOL. Utwór jest zapowiedzią piątego albumu artysty pt. “KOVALCZYK BIG BAND NEW WAVE”, który nawiązuję do znakomicie przyjętego anglojęzycznego albumu “KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”. Album ten znalazł się w wielu podsumowanych najlepszych płyt w 2013 roku.

Nowy utwór, jak i cały album, ma zaskoczyć słuchaczy nowym oryginalnym brzmieniem. Usłyszymy tu alternatywne rytmy, mocne elektroniczne bity oparte o rozbudowaną orkiestrację instrumentów dętych. Wszystko to skontrastowane jest marszowym rytmem, częstymi etnicznymi motywami i wyrazistymi tekstami.

„Nadszedł czas rewolucji, która dzieję się na naszych oczach – nic nie jest takie jak było wcześniej. Właśnie teraz jest ten moment, kiedy wszyscy powinniśmy „podnieść w górę swoje własne flagi” - bez względu na poglądy, kolor skóry czy upodobania i walczyć o stan wyzwolenia będący celem rozwoju duchowego. Tylko jedność, wolność, godność może przeciwstawić się podziałom i nierówności na całym świecie. Jest nadzieja, a póki tli się żar, możemy rozniecić naprawdę olbrzymi ogień zmian” – mówi Kovalczyk o nowym singlu. Premiera albumu zapowiedziana jest za dziesięć miesięcy, a w międzyczasie poznamy kolejnych dziewięć singli. Będą one udostępniane w sieciach streamingowych oraz na kanale YouTube artysty, każdorazowo 12 dnia miesiąca, aż do premiery nowego albumu na nośniku fizycznym.

 

SINGIEL do odsłuchania: https://bit.ly/38gNIyd

VIDEO do obejrzenia na YT: https://youtu.be/V5a0ocrmmVw 

SUBSKRYBUJ kanał YT artysty: https://bit.ly/3jS9quh

Ostatni teledysk artysty: „In The Name of What”

Przeczytaj komentarze (4)

Komentarze (4)

Gaweł czwartek, 26.11.2020 07:36
Dziadostwo sie promuje
Diego wtorek, 24.11.2020 09:50
"Od trzech lat oglądam codziennie MTV " - jemu nie
autor poniedziałek, 23.11.2020 21:24
ten Kowalczyk wraz z niejakim tzw.artystą o nazwie-Szpak,powinni stworzyć-duet klaunów-zapewne...
wtorek, 24.11.2020 06:20
Dajesz leszczu, Zobaczymy co potrafisz poza pisaniem bzdur.