komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 17 października 2018

Wiktora, Marity

Konkurs "MÓJ MISTRZ"

wtorek, 22.5.2018 09:56 , komentarze: 0 , odsłony: 467
kategorie artykułu:

Tomasz Siemoniak Poseł na Sejm RP zaprasza dzieci i młodzież ze szkół powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego do wzięcia udziału w konkursie „MÓJ MISTRZ”.

Głównym celem konkursu jest pokazanie i podkreślenie roli lokalnych autorytetów, tych obok nas. Osób towarzyszących w naszym codziennym życiu, w szkole, w domu, w najbliższej okolicy, na sąsiedniej ulicy, w miasteczku obok. Autorytetów, których dorobek nie ma pomników i tablic, ale jest „trwalszy niż ze spiżu”, ponieważ pobudza wyobraźnię, inspiruje i jest w Nas.

Konkurs daje możliwość zaprezentowania osoby, która swoją codzienną pracą i postawą daje młodym ludziom przykład, wspiera i zachęca. Jest dla nich mistrzem i autorytetem.

Organizator zachęca do zaprezentowania wybitnych osób i ich działalności wykorzystując jedną z przewidzianych form prac konkursowych (reportaż, fotoreportaż, wywiad - materiał dźwiękowy lub filmowy).Autorom najlepszych prac spełniających wymogi konkursowe przyznane zostaną nagrody rzeczowe za zajęcie:

  •       I miejsca (nagrody o wartości 500 zł);
  •       II miejsca (nagrody o wartości 300 zł);
  •       III miejsca (nagrody o wartości 200 zł).

w każdej z kategorii: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz formularze można znaleźć na stronie internetowej www.tomaszsiemoniak.com w zakładce „KONKURS”. Informacji udzielają również pracownicy biura poselskiego przy ul. 1 Maja 3 w Wałbrzychu (nr tel. +48 732 562 631).

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 15.10.2018 12:13
5
poniedziałek, 15.10.2018 12:10
1
poniedziałek, 15.10.2018 11:56
6
Szkoła Językowa
Szkoła Językowa
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Salon Drzwi i Podłóg
Salon Drzwi i Podłóg
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC