komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 18 kwietnia 2019

Boguslawy, Apoloniusza

[WIDEO] Kompletnie pijany manewrował osobówką. Trzy razy uderzył w budynek

poniedziałek, 15.4.2019 14:23 , komentarze: 8 , odsłony: 4148
kategorie artykułu:

Kompletnie pijani, nieodpowiedzialni kierowcy wsiedli za kierownicę w Kamieńcu Ząbkowickim i Ziębicach. Zatrzymany w tym ostatnim mieście mężczyzna, próbując wyjechać samochodem trzykrotnie uderzył w budynek. 

 

14 kwietnia o godzinie 15.20 w Kamieńcu Ząbkowickim na ulicy Kolejowej policjanci zatrzymali 40-letnią mieszkankę powiatu ząbkowickiego, która jechała fiatem punto, mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie! Po wykonaniu czynności kobieta została zwolniona, a samochód przekazany osobie przez nią wskazanej.

Tego samego dnia o godzinie 17.00 w Ziębicach na ulicy Bohaterów Getta bezpośrednio po zgłoszeniu policjanci zatrzymali mieszkańca naszego powiatu, który kompletnie pijany manewrował samochodem osobowym. Próbując wyjechać trzykrotnie uderzył w znajdujący się obok budynek mieszkalny.

- Kierowca starał się wbić bieg wsteczny, ale cały czas ruszał do przodu uderzając o budynek. Jeden z mieszkańców widząc co się dzieje podszedł do tego samochodu, wyłączył silnik i zabrał 34 - latkowi kluczyki - mówi kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji. 

Po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma także prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Kierowcę zatrzymano w policyjnym areszcie.

 

Wasze komentarze

Poszli po rekord wiosna dobijają do 3 idioci prawie nieprzytomni...
poniedziałek, 15.04.2019 16:43 autor: Mieszkaniec

poniedziałek, 15.4.2019 21:15
2
poniedziałek, 15.4.2019 15:04
1
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Praca na GoWork
Praca na GoWork