Rozdanie laptopów dla dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w Kamieńcu Ząbkowickim

środa, 21.9.2022 11:41 795 3

Za nami uroczyste wręczenie komputerów w ramach rządowego programu „Granty PPGR – wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym” w Kamieńcu Ząbkowickim. 

Spotkanie odbyło się  w sobotę 17 września. 127 dziewcząt i chłopców – uczniów szkół otrzymało nowe laptopy, dzięki temu, że  samorząd pozyskał na ten cel ponad 317 tys. zł. 

- Bardzo cieszę się, że mogłem wręczyć te narzędzia nowoczesnej edukacji uczennicom i uczniom w pierwszych dniach rozpoczętego kilkanaście dni temu roku szkolnego. Mam wielką nadzieję, że ten czas przebiegnie bez zawirowań epidemicznych, a „elektronika” będzie dobrze służyć zdobywaniu wiedzy – mówił po uroczystości burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego Marcin Czerniec.

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

środa, 21.09.2022 21:47
Niemal cała Polska od wielu miesięcy korzysta ze sprzętu. Tak więc widać jak opieszale działa urząd skoro dopiero rozdają sprzęt. Pytanie po co ta feta? Wybory?
piątek, 23.09.2022 08:48
i macie odpowiedź. Dalej się kupuje ogłupiałych od nadmiaru dóbr ludzi. A jeszcze kilka lat temu naczelne hasło brzmiało: Polska w ruinie, Polska w ruinie! Skąd te benefity skoro była w ruinie?
Platformers środa, 21.09.2022 21:31
Warto podkreślić, że to jest program ogólnopolski więc nie wiele ma wspólnego z działalnością i staraniom oraz zaangażowaniem samorządowców w tym także prezydenta Kam. Kamieniecki geniusz milczy w sprawie DOŁÓW i milczy w wielu innych niewygodnych tematach. Mydli oczęta ludowi niemal jak kolesie z nowogrodzkiej!