Zatrzymany za włamanie do pizzerii

wtorek, 27.7.2021 11:44 3567 2

Dzień po zgłoszeniu ząbkowiccy policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o włamanie do pizzerii na terenie Ząbkowic Śląskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty do których się przyznał, teraz odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym, za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o włamaniu do jednej z ząbkowickich pizzerii wpłynęło do dyżurnego w piątek z samego rana. Ze zgłoszenia wynikało, iż w jednej z pizzerii na terenie miasta doszło do włamania. Świadek zauważył mężczyznę wybiegającego z lokalu. Podczas ucieczki sprawca wywrócił się i z kieszeni wypadły mu monety. Na miejscu manager lokalu stwierdził, że podczas włamania z pizzerii zginął bilon w kwocie ok. 600 zł. To właśnie część tego łupu wypadła mężczyźnie podczas ucieczki.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli szereg śladów w tym okoliczny monitoring. Poszukiwaniami sprawcy zajęli się natomiast kryminalni z ząbkowickiej jednostki.

Już dzień później mundurowi ustalili, że włamania dokonał mieszkaniec powiatu ząbkowickiego. 25-latek został już zatrzymany i usłyszał zarzuty. Do zarzucanych mu czynów przyznał się.

Źródło: zabkowice-slaskie.policja.gov.pl

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

***** *** wtorek, 27.07.2021 12:15
Przyznał się czy zostało mu to siłą wmówione???
wtorek, 27.07.2021 12:36
Jest winny postawiono mu zarzuty