Oszust zdobył dane do konta, wziął kredyt i przelał kilkanaście tysięcy

wtorek, 1.6.2021 12:15 3684 4

Kolejna mieszkanka powiatu padła ofiara oszustów internetowych. Złodziej zdobył jej dane do konta, wziął na nią kredyt i przelał z jej konta dużą kwotę.

 fot. ilustracyjne, pixabay

 

28 maja mieszkanka gminy Bardo, 34-latka, zgłosiła na policję, że nieustalony sprawca doprowadził ją do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

- Po zdobyciu jej danych osobowych i danych do konta bankowego, zaciągnął na nią kredyt gotówkowy, a następnie środki w wysokości 11 000 zł przelał na inne konto - informuje kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji. 

Przeczytaj komentarze (4)

Komentarze (4)

wtorek, 01.06.2021 21:26
powim o sobie; MÓWIŁ, ŻE KOCHA.....zawsze brakowało "drobnych" albo portfel został w samochodzie, rachunek w restauracji - "póżniej się rozliczymy" - ciągle miał jakieś zaległe rachunki i ponaglenia zapłaty- biedny przez to nie miał humoru , ciągle coś potrzebował - a kasy było brak!!! I przypadkiem /???/ moje dokumenty wpadły w jego łapy!!! KONIEC MIŁOŚCI- BĄDŻCIE CZUJNE !!! BO ....uje potrafią się maskować, góral pieprzony, A JAKI RELIGIJNY!
Arcymag wtorek, 01.06.2021 19:25
Pytacie jak złodziej zdobył dane? Złodzieje to robią tak gdy najmniejsza jest ofiary czujność, zapewne czeka gdy ofiara ją traci, zwykle złodzieje są wyćwiczeni w manipulacji i jak z Żydem jak nie skłamie to ci prawdy nie powie. Jak ktoś zawsze kłamie to jest złodziejem, bo jak ktoś nie ma zasad moralnych to nie ma. Złodzieje pojawiają się jak duchy i znikają jak duchy. Największe złodziejki to kobiety, spotkałem z jedną na randkę mówi pożycz 2 stówy oddam więcej nie odezwała, z inną pojechałem do galerii w Świdnicy prosiła bym kupił jej płaszcz kupiłem za 3 stówy na wypłatę odda taki ch... na drugi dzień nie odezwała i wiele innych sytuacji, mam nauczkę dzięki temu przestałem ludziom ufać wiem jak potrafią kłamać być fałszywi i lekcję dla was by na przyszłość takim frajerem nie być
wtorek, 01.06.2021 18:54
W jaki sposób zdobył tego nie napisali,dlaczego?
wtorek, 01.06.2021 15:33
To jest dobre