komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 12 czerwca 2021

Janiny, Onufrego

Burmistrz Złotego Stoku wręczyła kwiaty pracownikom służby zdrowia [Foto]

czwartek, 8.4.2021 11:07 , komentarze: 3 , odsłony: 1286
kategorie artykułu:

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia w imieniu własnym oraz mieszkańców gminy Złoty Stok, burmistrz Grażyna Orczyk wręczyła kwiaty pracownikom naszej służby zdrowia, dziękując za ich poświęcenie, trud wkładany w niesienie pomocy potrzebującym, okazywaną troskę i dbałość o zdrowie pacjentów.

-  W tym trudnym dla wszystkich czasie, Oni sami często zapominają o sobie, a dzisiejsza wizyta była miłym zaskoczeniem i wzruszeniem. Mamy nadzieję, że każde dobre słowo, serduszko, pozytywny znak pod postem, będą wyrazem naszej wdzięczności za opiekę, wsparciem i podziękowaniem za ich codzienną pracę - czytamy w komunikacie gmina Złoty Stok.

 

Wasze komentarze

pizze jeszcze powinna dowiezć nierobą
czwartek, 08.04.2021 21:50 autor:

jakież to śmieszne i prymitywne,za to że ktoś właściwie pracuje,p.burmistrz daje kwiaty,a z drugiej strony kręci wciąż bezkarnie lody w sprawie byłej p.księgowej,która dalej ciągnie emeryturkę i etat w ratuszu ,podobnie jak słynna już p.Ela,podobnie jak księgowa doi ,kasę państwa z dwóch żródeł,i te wszystkie złotostockie lodziary,robią wszystko,żeby PiS nie rozp.......ił tych sitw i mafii
czwartek, 08.04.2021 18:57 autor: złotostok

czwartek, 10.6.2021 14:22
poniedziałek, 7.6.2021 08:32
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie