komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 25 stycznia 2021

Pawła, Miłosza

Kierujący maserati o ponad 80km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym

czwartek, 22.10.2020 09:29 , komentarze: 30 , odsłony: 9842
kategorie artykułu:

Kierujący maserati pędził ze Służejowa do Ziębic przekraczając o ponad 80km/h dozwoloną prędkość. Został zatrzymany przez policjantów  grupy "Speed" Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich. 

 

 

Policjanci z ząbkowickiej grupy  „Speed” 13 października zarejestrowali na wideorejestratorze, że przez Służejów drogą wojewódzką w kierunku Ziębic z nadmierną prędkością jechał samochód osobowy maserati.

- Kierujący maserati, 50-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, w terenie zabudowanym  przekroczył prędkość o 82km/h. Kiedy wyjechał poza teren zabudowany, jeszcze przyspieszył, jadąc w kierunku Ziębic z prędkością prawie 150km/h  - mówi Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 550 zł. Ponieważ nie posiadał przy sobie prawa jazdy, elektronicznie zatrzymano mu uprawnienia do kierowania na trzy miesiące.  

 

 

Wasze komentarze

Dżordż kobyłą przez 3 miechy będzie gnać liczyć funty
poniedziałek, 26.10.2020 22:34 autor: DKL

Uwaga elektorat wypowiada się w komentarzach, czytasz na własną odpowiedzialność.
sobota, 24.10.2020 09:55 autor: kierowca

Grupa sped dobrą robotę robi
piątek, 23.10.2020 20:55 autor:

Tam jeździ mój szwagier
sobota, 24.10.2020 13:38 autor:

Tak robią na całym świecie, że jadą za tobą a później zatrzymują o co tu chodzi?
piątek, 23.10.2020 18:14 autor:

Maserati ma 360 km/h to 150 km/h które jechał to tak jak by ruszał maluchem ledwo zauważył
czwartek, 22.10.2020 18:32 autor:

Najlepsze jest to że ci z tej bmw jadą za tobą bez sygnałów też te 150km/h ale to ty jesteś Kamikaze a oni mistrze kierownicy którzy nie stwarzają żadnego zagrożenia
piątek, 23.10.2020 09:47 autor: Obywatel

Bardzo dobrze tępić dekle cwaniaki na drodze ,droga to nie f1
piątek, 23.10.2020 17:33 autor:

Moja corsa też pociśnie 150 km - i kupiona za gotówkę .
piątek, 23.10.2020 09:44 autor: baltazar

a w Klodzku SW też jeździ maserati.
czwartek, 22.10.2020 22:51 autor: haha

Widzę że nierobów boli
piątek, 23.10.2020 11:15 autor: Ja

ależ to znany i podziwiany na wszystkich kontynentach nasz ulubiony pan życia
któremu jak odpierniczy to potrafi za*******ać po osiedlu na dwóch kołach swoim maskaratti
mam wrażenie że wtedy ma nieprawdopodobną erekcję. Za pięć stówek to nie wysoka cena jak na takie doznania
czwartek, 22.10.2020 20:36 autor: Adelajda

Przypuszczam że było białego koloru :)
czwartek, 22.10.2020 15:56 autor: Fleshu

Cebulak ,tylko ten głupek tak jeżdzi,prawko do wora na 3 lata ,nie na trzy miesiące !
czwartek, 22.10.2020 18:43 autor: KOLO

Prawo jazdy miał w kieszeni dekiel to dekiel
czwartek, 22.10.2020 15:18 autor:

Dlaczego za spowodowanie zagrozenia dla zdrowia i zycia tylko 500PLN mandatu i tylko na trzy miechy odebrane prawo jazdy? 5000PLN mandat/grzywna oraz na rok/dwa odebrac prawo jazdy! Bedzie to ostrzezenie dla nastepnych bezmózgowych cymbalów którzy przed wyjazdem, zastanowia sie dziesiec razy jak musza sie zachowac podczas prowadznia pojazdu w ruchu publicznym...
czwartek, 22.10.2020 11:25 autor:

Oj,bidulek zapomniał się....i od razu za nie pamięć 500 stówek a klapsa i do domu...starców!!!
czwartek, 22.10.2020 11:14 autor: Frania

Sensacja, cóż za wielkie osiągnięcie naszej policji
czwartek, 22.10.2020 11:41 autor:

Cebula
czwartek, 22.10.2020 12:01 autor: Wro

piątek, 22.1.2021 14:57
piątek, 22.1.2021 11:24
wtorek, 19.1.2021 11:38
poniedziałek, 18.1.2021 10:34
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec