komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 27 stycznia 2021

Przybysława, Anieli

Sytuacja na stawach Pilce: może być nadal niebezpiecznie

poniedziałek, 19.10.2020 19:08 , komentarze: 11 , odsłony: 8587
kategorie artykułu:

Nasza Czytelniczka zwróciła naszą uwagę na sytuację, która ma miejsce na Pilcach. Prosiła, by uprzedzić wędkarzy, że nadal nie da się tam łowić.

- Byłam dzisiaj na Pilcach, chcieliśmy z mężem połowić, a tu takie zaskoczenie. Widać przekop przez drogę, którą jechało się wokoło stawu. Teraz spuszczana jest z niego woda w stronę kilku mniejszych. Mnóstwo wędkarzy przyjechało jak my, popatrzyło i ze smutkiem odjechało. Rejestracje ddz, dkl, dza i inne - pisze nasza Czytelniczka. 

To, że po intensywnych opadach deszczu na Pilcach nadal może być niebezpiecznie potwierdza Zbigniew  Strzelec, strażnik Państwowej Straży Rybackiej. 

- Od miejscowości Ożary część stawów, cztery, pięć jest nienaruszona, nie dostała się tam żadna cofka, są bezpieczne. Natomiast tam, gdzie jest już odcięty dostęp dla wędkarzy, na obrzeżach stawu, gdzie płynie główny nurt Nysy Kłodzkiej, może być niebezpiecznie i może tam miejscami dochodzić do podmyć brzegu. Na pierwszy rzut oka wygląda na część trawiastą, a pod spodem nie ma nic. Dodam, że Kozielno i Topola także są bezpieczne. 

 

Wasze komentarze

Czy wiadomo wszystkim o odłowach,,kontrolnych" na Topoli i Kozielnie ?
Podobno za mało złapali i przesunęli ,,odłowy" bliżej świąt.
Co za klika się zjeżdża z woj. dolośląskiego i kłusują w imię prawa !!???
Wędkarzy rozliczają z milimetrów, a banda kłusuje do woli i na dodatek pod ochroną strażników (czyt. współtowarzyszy kłusownictwa).
czwartek, 29.10.2020 15:23 autor: Ichtiolog

REDAKCJA USUWA NIEWYGODNE WPISY NA TEMAT WŁAŚCICIELA KOPALNI !!! WIĘC SZKODA TU SIĘ MĘCZYĆ !! BEDZIE PAN WŁAŚCICIEL KOPALNI SIĘ GRUBO POCIŁ I WYJAŚNIAŁ SPRAWĘ ! ALE PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ ! NA PEWNĄ RZECZ JAKA COFKA JAKIE OPADY DESZCZU TO PRZEZ PRZEZ PRZEKOPANIE DROGI INTERWENIOWAŁA STRAŻ !! NIE BIORĄC POD UWAGĘ ŻE WŁAŚCICIEL KOPALNI NARAZIŁ LUDZKIE ŻYCIE I ZDROWIE !! TAM NA ODCIĘTYM TERENIE NADAL ZNAJDUJE SIĘ SAMOCHÓD JEDNEJ Z OSÓB POSZKODOWANYCH PRZEZ DZIAŁANIA WŁAŚCICIELA KOPALNI !! A STRATY PZW OBIEKTYWNIE !!KOLA KAMIENIEC BEDĄ SZACOWANE
wtorek, 20.10.2020 22:10 autor: WĘDKARZ

zbiornik Topola,pod pretekstem konserwacji małej elektrowni,wypuszczono wodę po to, aby żwirownia mogła wybierać duże łaty żwiru aż spod Kozielna,aż przykro było na to patrzeć,teraz Pilce,ten sam właściciel,od kilku lat robi co się mu podoba,nikt mu nie podskoczy,nikogo się nie boi,zruinował i zniszczył wielkie połacie ziemi,Nysa Kłodzka oszalała płynie już 4-tym korytem,a właściciel chodzi i się śmieje a dodatkowo zniszczona droga od Kamieńca do Ożar,kraina bezprawia czy kraina dużego szmalu????gdzie PZW,gdzie Wody Polskie,gdzie Ochrona Środowiska,gdzie prokurator,pożyjemy zobaczymy
środa, 21.10.2020 20:08 autor: autor

Jakich powodzi przecież zeka ma swoje koryto kto zezwolił na przekop i co z rybą która była wpuszczana jakieś kpiny.
wtorek, 20.10.2020 19:34 autor: Wędkarz

Droga redakcjo, lepiej zainteresujcie się nielegalnymi przekopami pobliskiej kopalni które doprowadziły właśnie do tego stanu
wtorek, 20.10.2020 17:15 autor: Wędkarz1

TYLKO PROKURATURA I TO POD NADZOREM TO POWINNA TYM SIĘ ZAJĄĆ !!!!
poniedziałek, 19.10.2020 21:13 autor: WEDKARZ

piątek, 22.1.2021 14:57
piątek, 22.1.2021 11:24
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec