komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 17 czerwca 2021

Laury, Marcjana

BMW uciekał przed policją. Miał kilkaset porcji narkotyków

poniedziałek, 6.7.2020 12:26 , komentarze: 17 , odsłony: 8927
kategorie artykułu:

Policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali po pościgu kierującego BMW, u którego znaleziono kilkaset porcji narkotyków.

W sobotę 4 lipca o godzinie 16.45 policjanci chcieli zatrzymać do kontroli osobowe BMW. Kierujący zamiast się zatrzymać, zaczął uciekać. Funkcjonariusze po pościgu zatrzymali pojazd na ul. Proletariatczyków w Ząbkowicach Śląskich. Za kierownicą BMW siedział 27-latek z powiatu ząbkowickiego. Był co prawda trzeźwy, ale dziwnie się zachowywał, pobrano więc mu krew do badań, które wykażą, czy nie był pod wpływem środków odurzających.

- Ponadto przy mężczyźnie znaleziono ponad 200 porcji amfetaminy i kilkadziesiąt porcji marihuany. Po wykonaniu czynności procesowych, 27-latek został zwolniony - mówi kom. Ilona Golec z KPP w Ząbkowicach Śląskich. 

 

Wasze komentarze

Pisiory się boją jak nigdy.... Zmobilizujmy się w niedzielę i idźmy na wybory...
poniedziałek, 06.07.2020 17:50 autor: Gruby

Tak bądźmy razem
poniedziałek, 06.07.2020 17:58 autor: AAAA..

Rozliczyć Pisiorow
poniedziałek, 06.07.2020 18:02 autor: Adas

Kilkaset porcji narkotyków, a policja puszcza na wolność! Po co o tym piszecie? To skandal !!! Narkotyki to śmierć, a dilerów powinno się traktować na równi z mordercami!!!
wtorek, 07.07.2020 08:00 autor: Autor

Kolejny konfident 200 porcji scierwa I poszedl do Domu dobre cala ta wiocha to konfidenty hehehehe
poniedziałek, 06.07.2020 22:47 autor:

raptem 20g a płacz na cały internet
wtorek, 07.07.2020 09:30 autor: max

Hmmm, znasz się na tym?
wtorek, 07.07.2020 11:43 autor: Ppp

Na basztę kamienieckiego pałacu wyszło trzech polityków i za czeli sobie fotki strzelać po ich zachowaniu widać ,że są naćpani narkotykami ładny dają przykład społeczeństwu politycy święte krowy .
Tych Policja powinna zwinąć i na dołek .
poniedziałek, 06.07.2020 22:12 autor:

obywatelskie zatrzymanie gówna zrobić i nakazać cały towar zjeść , nagrać jak się przekręca i upublicznić na tweeterze . Tak powinni kończyć cwaniaki w bmw , przedsiębiorca ****ny !
poniedziałek, 06.07.2020 19:20 autor: autor

ANI DOŁKA ANI SANKCJI , DUPA PĘKŁA
poniedziałek, 06.07.2020 14:53 autor:

Muszą najpierw sprawdzić ,który to sort ? Jak pierwszy to nikła szkodliwość czynu i praca w M .Spraw.
poniedziałek, 06.07.2020 14:43 autor: Rysio z klanu

Powinien automatycznie dostać trzy miesiące aresztu i wyjść po 10 po 15 latach na wolności. To by była w sprawiedliwość
poniedziałek, 06.07.2020 13:47 autor: Ola

Mógł jechać cieniuchem 900 mniej podejrzeń a Ty cwaniak BMW i 30 gangster i teraz szlochy bo pan policjant odkrył dostęp do Twojego źródła utrzymania PUP czeka na klienta
poniedziałek, 06.07.2020 12:56 autor: Mieszkaniec

dzisiaj, 2 godz temu
1
piątek, 11.6.2021 11:03
6
poniedziałek, 31.5.2021 11:15
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius