komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 27 maja 2020

Augustyna, Juliana

Ponad 80 osób w kwarantannie. Dane dotyczące koronawirusa w powiecie ząbkowickim - piątek 20 marca

piątek, 20.3.2020 15:30 , komentarze: 24 , odsłony: 9144
kategorie artykułu:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ząbkowicach Śl. przekazuje dane związane z sytuacją epidemiologiczną w powiecie ząbkowickim. Zwiększa liczba osób poddanych kwarantannie domowej, wczoraj było to 58 osób, dzisiaj 84. Na szczęście nie ma osób z powiatu przebywających na oddziałach szpitalnych z podejrzeniem zachorowania.

 

KOMUNIKAT NR 22  GODZ. 15.00  2020-03-20

Aktualne informacje z terenu powiatu ząbkowickiego dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2/COVID-19: 

  1.      z podejrzeniem zakażenia koronawirusem na oddziałach zakaźnych w szpitalach - 0 osób; 
  2.      osoby objęte nadzorem epidemiologicznym –13 osób;
  3.      osoby objęte kwarantanną – 84 osoby.

 

 

Wasze komentarze

Teraz wiedzą gdzie wracać z podwiniętym ogonem.Wyjechałeś jeden z drugim,to siedz tam i nie przywoz do Polski tego gówna.
piątek, 20.03.2020 17:58 autor: Janek

BRAWO POPIERAM
piątek, 20.03.2020 18:45 autor: Tadeusz

Masz racje
piątek, 20.03.2020 19:05 autor: Kazek

W pepko też Zarażają
niedziela, 22.03.2020 12:12 autor:

Powroty do kraju z choroba dzis sluchalem jednego takiego zostawja meble samochod i ucieka do kraju mysli ze tu bedzie raj na ziemi a tu bedzie pieklo takie jak we Wloszech
sobota, 21.03.2020 13:59 autor: autor

Kingsajz . Zamknęli naród w szuflandi.niebawem będą zaglądać do du.y czy w niej PiSu nie mamy.
sobota, 21.03.2020 13:28 autor: Sylwester

Powinni na granicy wbijać na czole dużą literę K oznaczającą kwarantannę, wtedy byśmy wiedzieli kto musi siedzieć w domu!!!!
sobota, 21.03.2020 10:35 autor: 1234

informacja o kimś kto nie przestrzega zasad kwarantanny nie jest "kapowaniem"to jest poważne traktowanie sprawy .
sobota, 21.03.2020 09:50 autor: realista

Szkoda ze jest RODO powinni na słupie powiesic listę to by się nauczyli na tyłkach siedzieć ...
piątek, 20.03.2020 18:09 autor: Kuf

Masz kwarantanne dziadu to siedz w domu a nie po sklepach lazicie barany tylko narażacie ludzi pozamykaja sklepy to będzie tylko i wyłącznie wasza wina !!! Polacy wielcy wrócili !!
piątek, 20.03.2020 18:04 autor: Polak

Średnio działa ta kwarantanna, w Kamieńcu na ul. Kolejowej jest gość który kilka dni temu wrócił zza granicy i zamiast siedzieć w domu przez 2 tygodnie, lata po sklepach.
piątek, 20.03.2020 16:33 autor: Ja

Daj na dziada namiar
piątek, 20.03.2020 17:30 autor: Kazek

Co to się stało że wracają do ojczyzny, którą opuścili narzekając.
piątek, 20.03.2020 15:58 autor: W

Czekają Na twoje błogosławieństwo!
piątek, 20.03.2020 16:11 autor: Kosa

To dlaczego nie informujecie odpowiednich służb?takie samo nieodpowiedzialne zachowanie jak tamtych
piątek, 20.03.2020 15:58 autor: Zadziwiony

poniedziałek, 25.5.2020 14:36
12
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe