komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 13 lipca 2020

Henryka, Kingi


Ząbkowice rozpoczęły akcję dezynfekcji miejsc publicznych

czwartek, 19.3.2020 12:58 , komentarze: 37 , odsłony: 8174
kategorie artykułu:

Gmina Ząbkowice Śląskie rozpoczęła dezynfekcję miejsc publicznych. Widok mężczyzn w kombinezonach odkażających ławki w parku miejskim wywołał w niektórych panikę i pytania co się dzieje. Urząd uspokaja - to tylko działania profilaktyczne, które będą powtarzane. 

- Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych mieszkańców, rozpoczęliśmy akcję dezynfekcji miejsc publicznych w gminie Ząbkowickie Śląskie od Parku Miejskiego im. Sybiraków, gdzie pojawiają się spacerowicze korzystający z ławek i urządzeń.  Uspokajam nic złego się nie dziele, jest to działanie profilaktyczne, które będzie przeprowadzane w różnych miejscach na terenie gminy - mówi Doba.pl Stanisław Moderski z Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

 

 

Wasze komentarze

Pory dopiero będą osrane jak korona sie pojawi w Ząbkowicach wtedy to dopiero bedzie płacz
sobota, 21.03.2020 00:54 autor:

Wszyscy tylko potrafią pier..lić.
A kto z was ruszył "cztery litery" żeby pomóc komu kolwiek?!?!?!
To nie jest masarnia żeby podwajać ceny mięs jak PiS wskazał . Według mnie, akcja jak najbardziej "ZA KUBĄ".
Kiedyś nie pozorny Kuba, a teraz wzór dla wielu z nas. Pozdrawiam. Wojtek
piątek, 20.03.2020 23:18 autor: Privat

Jestem oszołomiona rozmiarem akcji odkażania ławek w parku ! To jest jakiś cyrk !??? Proszę te pieniądze przeznaczyć na zakup środków ochronnych dla ratownictwa medycznego i szpitala ! Odkażona ławka w parku, na której siada ktoś raz na ruski rok, a tym bardziej teraz....błagam....Kurcze...o co tu chodzi...(...)
piątek, 20.03.2020 21:55 autor: SZOK

Co to da i na ile i jaki jest tego koszt
piątek, 20.03.2020 19:29 autor:

Wszystko OK. Super akcja, potrzebna ! Ale do jasnej ! Nasi RATOWNICY MEDYCZNI proszą o pomoc, nie mają środków do dezynfekcji, maseczek...IM TRZEBA POMÓC W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI i tu powinny być skierowane środki !
piątek, 20.03.2020 18:34 autor: teq

Litości nie ma takiego czegoś jak dezynfekcja profilaktyczna nie daje żadnej gwarancji zabezpieczenia się przed wirusem . Zabiegi takie robi się tylko i wyłącznie w przypadku potwierdzonego przypadku zakażenia !!! Jednym słowem strata pieniędzy na wykonanie tego typu zabiegów
piątek, 20.03.2020 15:02 autor: Alicja

Co by nie zrobić, to zawsze są jakieś podteksty. Czy to ważne jaka firma, ważne, że dezynfekują.
czwartek, 19.03.2020 17:00 autor: ERA

Kiedy otworzą basen ?
czwartek, 19.03.2020 20:39 autor:

Zaraz po tym jak odkażą ławki w parku !
piątek, 20.03.2020 21:58 autor: SZOK

Teraz jeszcze biskup z mądrym powinni poświęcić. Durnota napromieniowanego narodu.
piątek, 20.03.2020 06:51 autor: Sylwester

Klamki we wszystkich sklepach dobrze odkazić tam największy syf
czwartek, 19.03.2020 23:16 autor: Popay

Dezynfekcja dezynfekcją ale temu chłopu to przydałoby się schudnąć.
czwartek, 19.03.2020 23:05 autor: Andrzej

Ale że posła tam nie było fotkę
zrobić i podać że on to załatwił i Kotowicza żeby napisał o zarazie w mieście
czwartek, 19.03.2020 17:38 autor:

Ciekawe kiedy w Piławie Górnej. Niech się teraz nowy pan burmistrz wykaże
czwartek, 19.03.2020 13:40 autor: Mieszkaniec

Super sprawa, brawa panie burmistrzu!
czwartek, 19.03.2020 13:20 autor:

Super Bardzo dobrze że ktoś o tym pomyślał
czwartek, 19.03.2020 20:22 autor: Adel

Super! Dobra robota!!
czwartek, 19.03.2020 20:16 autor: Ja

Jestem jak najbardziej za tym wszytkim! A reszta poprostu niech wezmie pod uwage powage calej sytuacji z koronawirusem.
czwartek, 19.03.2020 20:02 autor: Ona

A po co im te skafandry kosmiczne? Chyba tak żeby poważnie wyglądało haha
czwartek, 19.03.2020 19:58 autor: Jaaj

Wszystkie place zabaw pozamykane w Zabkowicach robią dezynfekcję na pokaz .Ciekawe co jeszcze super pomysł BRAWO TY.
czwartek, 19.03.2020 19:38 autor: BRAWO

Ławki w parku, no nie .Drzwi użyteczności publicznej trzeba dezyfekować
czwartek, 19.03.2020 18:07 autor:

Na te widoki to morze przestana spacerowac po miescie wiecej takich akcji
czwartek, 19.03.2020 15:10 autor: autor

Może a nie morze nieuku.
czwartek, 19.03.2020 16:38 autor: Zdzichu70l.

dezyfekcja to sie zaczela bo taki zul jak jebie kwisem to zabija koronawirusa w promieniu 3km
czwartek, 19.03.2020 15:03 autor:

Jeżeli widzicie kogoś specerującego albo robiącego zakupy, kto wrócił z Unii, a ma odbyć kwarantannę, proszę dzwonić na Policję. Może kara 5tys. powstrzyma ignorantów.
czwartek, 19.03.2020 15:33 autor:

Ustawka z paparazzi :)
czwartek, 19.03.2020 13:19 autor: Bolo

piątek, 10.7.2020 22:29
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec