Turniej badmintona w Ziębicach za nami

wtorek, 21.1.2020 11:34 2132 0

W sobotę 11 stycznia 2020 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach odbył się turniej badmintona dla dzieci i młodzieży w ramach Grand Prix 2020 zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu. Do zawodów przystąpiło 19 zawodników rywalizując ze sobą w dwóch kategoriach.

W grupie zaawansowanej pierwsze miejsce wywalczył Michał Śledź, druga była Wiktoria Kumaszka, trzecie miejsce  zajął Mikołaj Krucień. Kolejne miejsca zajęli: Paweł Rojek, Mikołaj Harasimowicz, Kamil Piekarz, Paulina Rojek, Szymon Rojek i Klaudia Flader. W grupie uczniów, którzy od jesieni ubiegłego roku włączyli się do rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyła Nikola Łukasiewicz, drugi był Przemysław Ptak, trzeci Łukasz Gryń. Kolejne miejsca zajęli: Karol Kuziemski, Michalina Janusz, Aleksandra Oszust, Alicja Harasimowicz, Oliwia Świątek i Adrianna Kiejpasz.  Styczniowe zawody były okazją do podsumowania zeszłorocznej rywalizacji. Pierwsze miejsce w turniejach badmintona w 2019 r. wywalczył Michał Śledź, drugi był Mikołaj Krucień, trzecie miejsce zajęła Wiktoria Kumaszka. Zwycięzcom puchary wręczył dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach Andrzej Regner. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy. Gminne Centrum Edukacji i Sportu zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia nauki gry w badmintona, które odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 15.40 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach.